Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (2758 entries)

en:  ago
hu: óta

en: "%s" Shipping Class Cost
hu: "%s" szállítási osztály költsége

en: "%s" separate terms
hu: "%s" különböző kifejezés

en: "From" Address
hu: "Feladó" cím

en: "From" Name
hu: "Feladó" neve

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
hu: #%s &ndash; A(z) %s letölthető fájl nem használható, mert nem létezik a szerveren.

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
hu: #%s &ndash; A(z) %s letölthető fájl nem használható, mivel a fájl típusa nem engedélyezett. Az engedélyezett típusok: %s

en: #%s &ndash; Variation SKU must be unique.
hu: #%s &ndash; A variáció cikkszám egyedi kell, hogy legyen.

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
hu: Megjelenítve %1$d&ndash;%2$d / %3$d találat

en: %d Transients Rows Cleared
hu: %s tranziens sor törölve

en: %d coupons used in total
hu: %s kupon felhasználva összesen

en: %d item | %d items
hu[0]: %d tétel
hu[1]: %d tétel

en: %d note | %d notes
hu[0]: %d megjegyzés
hu[1]: %d megjegyzés

en: %qty% variation
hu: %qty% variáció

en: %qty% variations
hu: %qty% variáció

en: %s - API %s (created on %s at %s).
hu: %s - API %s (létrehozva %s - %s).

en: %s - Order #%s
hu: %s - Rendelés #%s

en: %s - Pre-order for "%s"
hu: %s - Előrendelés a következőre: "%s"

en: %s - Subscription for "%s"
hu: %s - Feliratkozás a következőre: "%s"

en: %s Actions
hu: %s műveletei

en: %s Data
hu: %s adatok

en: %s Items
hu: %s tételei

en: %s Notes
hu: %s megjegyzései

en: %s Rates
hu: %s adókulcsok

en: %s charged for shipping
hu: %s felszámolva szállításra

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
hu[0]: %s kupon áthelyezve a lomtárba.
hu[1]: %s kupon áthelyezve a lomtárba.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
hu[0]: %s kupon nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azt.
hu[1]: %s kupon nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azokat.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
hu[0]: %s kupon véglegesen törölve lett.
hu[1]: %s kupon véglegesen törölve lett.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
hu[0]: %s kupon visszaállítva a lomtárból.
hu[1]: %s kupon visszaállítva a lomtárból.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
hu[0]: %s kupon frissítve.
hu[1]: %s kupon frissítve.

en: %s customer review | %s customer reviews
hu[0]: %s vásárlói értékelés
hu[1]: %s vásárlói értékelés

en: %s discounts in total
hu: %s kedvezmény összesen

en: %s for %s item | %s for %s items
hu[0]: %s %s termékért
hu[1]: %s %s termékért

en: %s gross sales in this period
hu: %s bruttó eladás ebben az időszakban

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
hu[0]: %s hozzá lett adva a kosaradhoz.
hu[1]: %s hozzá lettek adva a kosaradhoz.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
hu: %s el lett távolítva a kosaradból, mivel már nem megvásárolható. Kérlek, lépj kapcsolatba velünk, ha segítségre van szükséged.

en: %s in stock
hu: %s készleten

en: %s is a required field | %s are required fields
hu[0]: %s kötelező mező
hu[1]: %s kötelező mezők

en: %s is available
hu: %s elérhető

en: %s is low in stock.
hu: %s alacsony készleten van.

en: %s is out of stock.
hu: %s nincs készleten.

en: %s item | %s items
hu[0]: %s tétele
hu[1]: %s tételei

en: %s items purchased
hu: %s megvásárolt tétel

en: %s net sales in this period
hu: %s nettó eladás ebben az időszakban

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
hu[0]: %s rendelés áthelyezve a lomtárba.
hu[1]: %s rendelés áthelyezve a lomtárba.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
hu[0]: %s rendelés nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azt.
hu[1]: %s rendelés nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azokat.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
hu[0]: %s rendelés véglegesen törölve lett.
hu[1]: %s rendelés véglegesen törölve lett.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
hu[0]: %s rendelés visszaállítva a lomtárból.
hu[1]: %s rendelés visszaállítva a lomtárból.

en: %s order updated. | %s orders updated.
hu[0]: %s rendelés frissítve.
hu[1]: %s rendelés frissítve.

en: %s orders placed
hu: %s feladott rendelés

en: %s parameter is missing
hu: %s paraméter hiányzik

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
hu[0]: %s korábbi rendelés hozzárendelve
hu[1]: %s korábbi rendelés hozzárendelve

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
hu[0]: %s termék áthelyezve a lomtárba.
hu[1]: %s termék áthelyezve a lomtárba.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
hu[0]: %s termék nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azt.
hu[1]: %s termék nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azokat.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
hu[0]: %s termék véglegesen törölve lett.
hu[1]: %s termék véglegesen törölve lett.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
hu[0]: %s termék visszaállítva a lomtárból.
hu[1]: %s termék visszaállítva a lomtárból.

en: %s product updated. | %s products updated.
hu[0]: %s termék frissítve.
hu[1]: %s termék frissítve.

en: %s purchases for the selected items
hu: %s vásárlás a kiválasztott tételekből

en: %s removed.
hu: %s eltávolítva.

en: %s removed. %sUndo?%s
hu: %s eltávolítva. %sMégsem?%s

en: %s review for %s | %s reviews for %s
hu[0]: %s értékelés a termékre: %s
hu[1]: %s értékelés a termékre: %s

en: %s sales for the selected items
hu: %s eladás a kiválasztott tételekből

en: %s sales in %s
hu: %s eladás - %s

en: %s signups in this period
hu: %s regisztráció az időszakban

en: %s top seller this month (sold %d)
hu: %s legkelendőbb a hónapban (%d eladás)

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
hu: %s darab %s termék utánrendelése megtörtént a #%s számú rendelésben.

[ctx: %s will be a number eventually, but must be a string for now.]
en: %s items
hu: %s tétel

en: %s worth of coupons used
hu: %s értékben felhasznált kuponok

en: %s would like to connect to your store
hu: %s szeretne az üzletedhez csatlakozni

en: &#197;land Islands
hu: Aland-szigetek

en: &#304;stanbul
hu: Isztambul

en: &larr; Choose a category to view stats
hu: &larr; Válassz egy kategóriát a statisztika megtekintéséhez

en: &larr; Choose a product to view stats
hu: &larr; Válassz egy terméket a statisztika megtekintéséhez

en: &lsaquo; Previous
hu: &lsaquo; Előző

en: &nbsp;&ndash; Page %s
hu: &nbsp;&ndash; %s. oldal

en: (Copy)
hu: (Másolat)

en: (Includes %s)
hu: (tartalmazza %s)

en: (Order #%s)
hu: (#%s rendelés)

en: (can be backordered)
hu: (utánrendelhető)

en: (ex. VAT)
hu: (ÁFA nélkül)

en: (ex. tax)
hu: (adó nélkül)

en: (incl. VAT)
hu: (ÁFA-val)

en: (incl. tax)
hu: (adóval)

en: (includes %s)
hu: (tartalmazza %s)

en: (no title)
hu: (névtelen)

en: + Add Account
hu: + Fiók hozzáadása

en: 1 webhook moved to the Trash. | %d webhooks moved to the Trash.
hu[0]: 1 webkapocs áthelyezve a lomtárba.
hu[1]: %d webkapocs áthelyezve a lomtárba.

en: 1 webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
hu[0]: 1 webkapocs véglegesen törölve lett.
hu[1]: %d webkapocs véglegesen törölve lett.

en: 1 webhook restored from the Trash. | %d webhooks restored from the Trash.
hu[0]: 1 webkapocs visszaállítva a lomtárból.
hu[1]: %d webkapocs visszaállítva a lomtárból.

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
hu: <code>%s</code> verzió <strong style="color:red">%s</strong> elavult. A legutóbbi verzió száma %s

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
hu: <strong class="red">Megjegyzés:</strong> Ez az opció törli az ÖSSZES adókulcsot, körültekintéssel használd!

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
hu: <strong class="red">Megjegyzés:</strong> Ez az eszköz telepíteni fogja az összes hiányzó WooCommerce oldalt. A már beállított oldalak nem fognak felülíródni.

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
hu: <strong class="red">Figyelmeztetés:</strong> Ez az eszköz minden vásárlói munkamenetet törölni fog az adatbázisból, beleértve a jelenlegi, élő kosarakat is.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
hu[0]: <strong>%s rendelés</strong> feldolgozásra vár
hu[1]: <strong>%s rendelés</strong> feldolgozásra vár

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
hu[0]: <strong>%s rendelés</strong> visszatartva
hu[1]: <strong>%s rendelés</strong> visszatartva

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
hu[0]: <strong>%s termék</strong> alacsony készleten van
hu[1]: <strong>%s termék</strong> alacsony készleten van

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
hu[0]: <strong>%s termék</strong> nincs készleten
hu[1]: <strong>%s termék</strong> nincs készleten

en: <strong>%s</strong> sales this month
hu: <strong>%s</strong> eladás a hónapban

en: <strong>Domestic</strong> shipping costs:
hu: <strong>Belföldi</strong> szállítás díja:

en: <strong>International</strong> shipping costs:
hu: <strong>Nemzetközi</strong> szállítás díja:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
hu: <strong>Üdvözöl a WooCommerce</strong> &#8211; Már majdnem készen állsz az értékesítésre :)

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
hu: <strong>WooCommerce adatfrissítés szükséges</strong> &#8211; Frissíteni kell a telepítésed a legújabb verzióra

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. You can see which files are affected from the %ssystem status page%s. If in doubt, check with the author of the theme.
hu: <strong>A sablonod (%s) egyes WooCommerce sablonfájlok idejét múlt verzióját tartalmazza.</strong> Ezeket a fájlokat lehet, hogy frissíteni kell, hogy kompatibilisek legyenek a WooCommerce jelenlegi verziójával. A %srendszerállapot oldalon%s megtekintheted, hogy melyik fájlok érintettek. Ha kétségeid támadnak, akkor kérdezd meg a sablon készítőjét.

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; Please read our %sintegration%s guide or check out our %sStorefront%s theme which is totally free to download and designed specifically for use with WooCommerce.
hu: <strong>A sablonod nem tartalmaz WooCommerce támogatást</strong> &#8211; Kérlek, olvasd el %sintegrációs%s útmutatónkat vagy nézd meg a %sStorefront%s sablonunkat, ami teljesen ingyenes és kifejezetten a WooCommerce-cel való használatra lett kitalálva.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
hu: Kétjegyű országkód, pl. HU. Hagyd üresen, ha az összesre szeretnéd alkalmazni.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
hu: Kétjegyű megye kód, pl. BU. Hagyd üresen, ha az összesre szeretnéd alkalmazni.

en: A Search box for products only.
hu: Keresődoboz kizárólag a termékeknek.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
hu: Rendelések és termékek állapotaival kapcsolatban használható taxonómia kifejezések listája.

en: A list or dropdown of product categories.
hu: A termékkategóriák listában vagy legördülő menüben.

en: A minimum order amount (defined below)
hu: egy minimális rendelési összeg (alább meghatározható)

en: A minimum order amount AND a coupon
hu: egy minimális rendelési összeg ÉS egy kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
hu: egy minimális rendelési összeg VAGY egy kupon

en: A note has been added to your order
hu: Egy megjegyzést fűztek a rendelésedhez

en: A product attribute with the provided ID could not be found
hu: Nem található termékattribútum a megadott azonosítóval

en: A product category with the provided ID could not be found
hu: Nem található termékkategória a megadott azonosítóval

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
hu: A termék kötelezően a kategóriában kell szerepeljen, hogy a kupon érvényes maradjon vagy "Termék kedvezmény" esetén a felsorolt kategóriákban lévő termékek kedvezményesek.

en: A total of %s per order and/or %s per item
hu: Összesen %s rendelésenként és/vagy %s tételenként

en: A user could not be found with this email address.
hu: Nem található felhasználó ezzel az e-mail címmel.

en: A valid free shipping coupon
hu: egy érvényes ingyenes kiszállítás kupon

en: AND
hu: ÉS

en: API Credentials
hu: API Hitelesítési adatok

en: API Docs
hu: API Dokumentáció

en: API Enabled
hu: API engedélyezve

en: API Key
hu: API kulcs

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new API keys now. You won't be able to see it again!
hu: API kulcs sikeresen legenerálva. Győződj meg róla, hogy lemásoltad az új API kulcsokat. Többet nem tudod megtekinteni őket!

en: API Key revoked successfully.
hu: API kulcs sikeresen visszavonva.

en: API Key updated successfully.
hu: API kulcs sikeresen frissítve

en: API Password
hu: API jelszó

en: API Signature
hu: API aláírás

en: API Username
hu: API felhasználónév

en: API Version
hu: API verzió

en: API disabled!
hu: API kikapcsolva!

en: API user is invalid
hu: Az API felhasználónév érvénytelen

en: ASC
hu: NÖV

en: About WooCommerce
hu: WooCommerce névjegy

en: Accept COD if the order is virtual
hu: Utánvétel elfogadása, ha a rendelés virtuális

en: Accept for virtual orders
hu: Elfogadott virtuális rendeléseknél

en: Access Denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: Access Expires
hu: Hozzáférés lejárata

en: Access Restriction
hu: Hozzáférés korlátozás

en: Account Creation
hu: Fiók létrehozása

en: Account Details
hu: Fiókadatok

en: Account Name
hu: Kedvezményezett

en: Account Number
hu: Számlaszám

en: Account Pages
hu: Fiók oldalak

en: Account Settings
hu: Fiók beállítások

en: Account details changed successfully.
hu: Fiókadatok sikeresen megváltoztatva.

en: Account password
hu: Fiók jelszó

en: Account username
hu: Fiók felhasználónév

en: Accounts
hu: Fiókok

en: Action
hu: Művelet

en: Action Event
hu: Műveleti esemény

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hu: A művelet sikertelen. Kérlek, frissítsd az oldalt és próbáld újra.

en: Actions
hu: Műveletek

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
hu: Aktiválva <span class="count">(%s)</span>

en: Active
hu: Aktív

en: Active Filters
hu: Aktív szűrők

en: Active Plugins
hu: Aktív bővítmények

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add Attribute
hu: Attribútum hozzáadása

en: Add Coupon
hu: Kupon hozzáadása

en: Add File
hu: Fájl hozzáadása

en: Add Images to Product Gallery
hu: Képek hozzáadása a termékgalériához

en: Add Key
hu: Kulcs hozzáadása

en: Add New %s
hu: Új %s hozzáadása

en: Add New Attribute
hu: Új attribútum hozzáadása

en: Add New Coupon
hu: Új kupon hozzáadása

en: Add New Order
hu: Új rendelés hozzáadása

en: Add New Product
hu: Új termék hozzáadása

en: Add New Product Category
hu: Új termékkategória hozzáadása

en: Add New Product Tag
hu: Új termékcímke hozzáadása

en: Add New Shipping Class
hu: Új szállítási osztály hozzáadása

en: Add New Webhook
hu: Új webkapocs hozzáadása

en: Add Order
hu: Rendelés hozzáadása

en: Add Payment Method
hu: Fizetési mód hozzáadása

en: Add Product
hu: Termék hozzáadása

en: Add Tax
hu: Adó hozzáadása

en: Add Webhook
hu: Webkapocs hozzáadása

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
hu: Írhatsz megjegyzést magadnak későbbi hivatkozásként vagy vásárlói megjegyzést (amiről a felhasználó értesül).

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
hu: Itt megadhatsz egy rövid leírást a termékhez. Ez a termékoldalon fog megjelenni a termék neve alatt.

en: Add a review
hu: Mondd el a véleményed

en: Add fee
hu: Díj hozzáadása

en: Add line item(s)
hu: Sortétel(ek) hozzáadása

en: Add new
hu: Új hozzáadása

en: Add note
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: Add or remove Product Tags
hu: Termékcímkék hozzáadása vagy törlése

en: Add product gallery images
hu: Termékgaléria képek hozzáadása

en: Add product(s)
hu: Termék(ek) hozzáadása

en: Add products
hu: Termékek hozzáadása

en: Add shipping cost
hu: Szállítási költség hozzáadása

en: Add tax
hu: Adó hozzáadása

en: Add to Menu
hu: Hozzáadás a menühöz

en: Add to cart
hu: Kosárba rakom

en: Add to cart behaviour
hu: A kosárba tétel működése

en: Add to gallery
hu: Hozzáadás a galériához

en: Add variation
hu: Variáció hozzáadása

en: Add&nbsp;meta
hu: Meta-adatok&nbsp;hozzáadása

en: Add-ons
hu: Bővítmények

en: Additional Information
hu: További információk

en: Additional Rates
hu: További ráták

en: Additional Tax Classes
hu: További adózási osztályok

en: Address
hu: Cím

en: Address 1
hu: Cím 1

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address Override
hu: Cím felülírása

en: Address changed successfully.
hu: Cím sikeresen megváltoztatva.

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
hu: Kategóriák

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
hu: Kuponok

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
hu: Rendelések

[ctx: Admin menu name]
en: Products
hu: Termékek

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
hu: Szállítási osztályok

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
hu: Címkék

[ctx: Admin menu name]
en: Webhooks
hu: Webkapcsok

en: Advanced
hu: Haladó

en: Advanced options
hu: Speciális beállítások

en: Afghanistan
hu: Afganisztán

en: After %sreading the documentation%s, for further assistance you can use the %scommunity forums%s on WordPress.org to talk with other users. If however you are a WooThemes customer, or need help with premium add-ons sold by WooThemes, please %suse our helpdesk%s.
hu: A %sdokumentáció áttekintése után%s, további segítségért a WordPress.org %sa közösségi fórumához%s fordulhatsz, hogy más felhasználókkal beszélgess. Amennyiben WooThemes ügyfél vagy, vagy a WooThemes által értékesített prémium kiegészítők használatát illetően van szükséged segítségre, kérlek, használd a %stámogatási rendszerünket%s.

en: After pre-tax discounts.
hu: Forgalmi adóval terhelt kedvezményekkel együtt.

en: Alaska
hu: Alaszka

en: Albania
hu: Albánia

en: Algeria
hu: Algéria

en: All
hu: Összes

en: All %s
hu: Összes %s

en: All Product Categories
hu: Összes termékkategória

en: All Product Tags
hu: Összes termékcímke

en: All Products
hu: Összes termék

en: All Shipping Classes
hu: Összes szállítási osztály

en: All allowed countries
hu: Összes engedélyezett ország

en: All coupons
hu: Összes kupon

en: All done!
hu: Minden kész!

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
hu: Minden hiányzó WooCommerce oldal sikeresen telepítve.

en: Allow
hu: Engedélyezés

en: Allow Backorders?
hu: Utánrendelések engedélyezve?

en: Allow free shipping
hu: Ingyenes kiszállítás engedélyezése

en: Allow, but notify customer
hu: Engedélyezve, de értesüljön a vásárló

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
hu: Csekkes fizetés engedélyezése. De miért akarna bárki is manapság csekket elfogadni? Valószínűleg te sem akarsz, de tökéletes arra, hogy teszt vásárlásokat végezz és megtekintsd a visszaigazoló e-maileket, a 'köszönöm' oldalakat, stb.

en: Allows customers to checkout without creating an account.
hu: A vásárlók fizethetnek fiók létrehozása nélkül.

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
hu: Fizetés lehetősége közvetlen banki átutalással.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
hu: Mindig mutassa a készletet, pl. "12 készleten"

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: Amount already refunded
hu: Az összeg már vissza lett térítve

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
hu: Már regisztráltak egy fiókot ezzel a felhasználónévvel. Kérlek, válassz másikat.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
hu: Már regisztráltak egy fiókot ezzel az e-mail címmel. Kérlek, jelentkezz be.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
hu: Egy e-kereskedelmi eszköztár, ami segít eladni bármit. Gyönyörűen.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
hu: Egy hiba történt a kérésben és jelen pillanatban nem tudtuk a fogyasztói adatokat elküldeni

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
hu: Hiba történt a visszatérítés elkészítésekor a fizetési kapunál: gateway API

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
hu: Egy már nem elérhető termék el lett távolítva a kosaradból.

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
hu: %s új rendelést készített számodra. A fizetéshez, kérlek, használd a következő linket: %s

en: An order note with the provided ID could not be found
hu: Nem található rendelési megjegyzés a megadott azonosítóval

en: An order refund with the provided ID could not be found
hu: Nem található rendelési visszatérítés a megadott azonosítóval

en: Antarctica
hu: Antarktisz

en: Anti-spam field was filled in.
hu: Az anti-spam mező ki lett töltve.

en: Antigua and Barbuda
hu: Antigua és Barbuda

en: Any
hu: Bármely

en: Any %s
hu: Bármely %s

en: Any category
hu: Bármely kategória

en: Application Authentication Request
hu: Alkalmazáshitelesítési kérés

en: Application/Software
hu: Alkalmazás/szoftver

en: Apply
hu: Alkalmazás

en: Apply Coupon
hu: Kupon alkalmazása

en: Approve
hu: Engedélyezés

en: Ardabil (اردبیل)
hu: Ardabíl (اردبیل)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd az összes variációt? A művelet nem visszafordítható.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt az attribútumot?

en: Are you sure you want to delete this template file?
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt a sablonfájlt?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
hu: Biztos vagy benne, hogy az összes variációt be akarod kötni? A variáció attribútumok minden lehetséges kombinációjában létre fog jönni egy új variáció (max 50 futtatásonként).

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
hu: Biztos vagy benne, hogy el akarod távolítani a kiválasztott tételeket? Ha korábban csökkentetted ennek a tételnek a készletét, vagy ez egy vásárló által beküldött rendelés, akkor a tétel készletét kézzel kell helyreállítanod.

en: Are you sure you want to remove this variation?
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt a variációt?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
hu: Biztos vagy benne, hogy visszavonod a letöltési jogot?

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt a visszatérítést? A művelet nem visszafordítható.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt az adózási oszlopot? A művelet nem visszafordítható.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
hu: Biztos vagy benne, hogy folytatni szeretnéd a visszatérítést? A művelet nem visszafordítható.

en: Argentina
hu: Argentína

en: Argentine Peso
hu: argentin peso

en: Armenia
hu: Örményország

en: As a single total
hu: Összesített egészként

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
hu: Az attribútum kifejezéseket termékekhez és variációkhoz lehet hozzárendelni.<br/><br/><b>Megjegyzés</b>: Egy kifejezés törlésekor minden hozzá társított termékből és variációból is törlésre kerül. A kifejezés újbóli létrehozásával az nem lesz automatikusan újratársítva a termékekhez.

en: Attribute updated successfully
hu: Az attribútum sikeresen frissítve

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
hu: Az attribútumok extra termékadatok megadását teszik lehetővé, úgymint méret vagy szín. Ezek az attribútumok felhasználhatók az üzlet oldalsávjában a "réteges navigáció" widgetekben. Megjegyzés: az attribútumok később nem nevezhetőek át.

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Australian Capital Territory
hu: Ausztráliai fővárosi terület

en: Australian Dollars
hu: ausztrál dollár

en: Austria
hu: Ausztria

en: Author URL
hu: Szerző URL

en: Author: %s
hu: Szerző: %s

en: Authorize
hu: Hitelesítés

en: Automatically generate customer password
hu: Jelszó automatikus generálása

en: Automatically generate username from customer email
hu: Felhasználónév automatikus generálása a vásárló e-mail címe alapján

en: Availability
hu: Elérhetőség

en: Available Downloads
hu: Elérhető letöltések

en: Available methods will be chosen by default in this order. If multiple methods have the same priority, they will be sorted by cost.
hu: Az elérhető módok az itt megadott sorrendben kerülnek alapértelmezetten kiválasztásra. Ha több módnak egyezik a prioritása, akkor ár szerint kerülnek rendezésre.

en: Available on backorder
hu: Engedélyezett utánrendelésre

en: Average
hu: Átlagos

en: Average Rating
hu: Átlagos értékelés

en: Awaiting BACS payment
hu: Banki átutalásra várakozik

en: Awaiting cheque payment
hu: Csekkes fizetésre várakozik

en: Azerbaijan
hu: Azerbajdzsán

en: BACS
hu: Közvetlen banki átutalás

en: Background Colour
hu: Háttérszín

en: Backordered
hu: Utánrendelve

en: Backorders?
hu: Utánrendelések?

en: Bahamas
hu: Bahama-szigetek

en: Bahrain
hu: Bahrein

en: Baja California
hu: Alsó-Kalifornia

en: Baja California Sur
hu: Déli-Alsó-Kalifornia

en: Bangladesh
hu: Banglades

en: Bank Code
hu: Banki kód

en: Bank Name
hu: Bank neve

en: Bank Transfer (BACS)
hu: Banki átutalás

en: Bank Transit Number
hu: Bankszámla száma

en: Base Colour
hu: Alapszín

en: Base Location
hu: Üzemeltetési hely

en: Basic Shipping Setup
hu: Alapvető szállítási beállítások

en: Basic Tax Setup
hu: Alapvető adózási beállítások

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
hu: &ldquo;%s&rdquo;értékelése elsőként

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
hu: Mielőtt segítséget kérnél, javasoljuk, hogy ellenőrizd a rendszerállapot oldalt a konfigurációddal kapcsolatos bármilyen hiba felderítésére.

en: Before pre-tax discounts.
hu: Forgalmi adó előtt alkalmazott kedvezmények nélkül.

en: Before you can add a variation you need to add some variation attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
hu: Variáció hozzáadása előtt fel kell venned variálható attribútumokat az <strong>Attribútumok</strong> fülön.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
hu: Mielőtt feltöltenéd az importálandó fájlt, előbb javítanod kell az alábbi hibákat:

en: Belarus
hu: Belarusz

en: Bhutan
hu: Bhután

en: Billing &amp; Shipping
hu: Számlázás és szállítás

en: Billing Address
hu: Számlázási cím

en: Billing Details
hu: Számlázási adatok

en: Billing Email
hu: Számlázási e-mail cím

en: Billing address
hu: Számlázási cím

en: Body Background Colour
hu: Törzs háttérszín

en: Body Text Colour
hu: Törzs szöveg szín

en: Bolivia
hu: Bolívia

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
hu: Bonaire, Saint Eustatius és Saba

en: Bosnia and Herzegovina
hu: Bosznia-Hercegovina

en: Both
hu: Mindkettő

en: Bouvet Island
hu: Bouvet-sziget

en: Branch Code
hu: Fiókkód

en: Branch Sort
hu: Fiókkód

en: Brazil
hu: Brazília

en: Brazilian Real
hu: brazíliai real

en: British Indian Ocean Territory
hu: Brit Indiai-óceáni Terület

en: British Virgin Islands
hu: Brit Virgin-szigetek

en: Browse all extensions
hu: Összes bővítmény böngészése

en: Bulgaria
hu: Bulgária

en: Bulgarian Lev
hu: bolgár leva

en: Bushehr (بوشهر)
hu: Busehr (بوشهر)

en: Button text
hu: Gomb szövege

en: Buy Now
hu: Megveszem most

en: Buy product
hu: Termék megvásárlása

en: CVC
hu: CVC kód

en: Calculate Shipping
hu: Szállítási díj kiszámítása

en: Calculate Tax Based On:
hu: Adó számítási alapja:

en: Calculate Taxes
hu: Adók számítása

en: Calculate Total
hu: Végösszeg számítása

en: Calculate coupon discounts sequentially
hu: Kuponkedvezmények szekvenciális számítása

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
hu: Soradók kiszámítása? Ez az adókat a vásárló országa szerint fogja kiszámítani. Ha nincs számlázási/szállítási címe, akkor az üzemeltetési országét használja.

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
hu: Végösszeg kiszámítása a rendelési tételek, kedvezmények és szállítás alapján?

en: Calculation Type
hu: Számítás módja

en: California
hu: Kalifornia

en: Cambodia
hu: Kambodzsa

en: Cameroon
hu: Kamerun

en: Canada
hu: Kanada

en: Canadian Dollars
hu: kanadai dollár

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cancel order &amp; restore cart
hu: Rendelés visszavonása és kosár helyreállítása

en: Cancel schedule
hu: Időzítés visszavonása

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Visszamondott <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Visszamondott <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
hu: Visszamondott rendelés

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
hu: Megrendelés törlése esetén a törlésről az ügyfelet e-mailben értesíti. (Feldolgozás alatt vagy "tartva" állapot esetén!)

en: Cannot create coupon, try again
hu: A kupon nem hozható létre, próbáld újra

en: Cannot create fee, try again
hu: Költség nem hozható létre, próbáld újra

en: Cannot create line item, try again
hu: Nem hozható létre a sortétel, próbáld újra

en: Cannot create order note, please try again
hu: A rendelési megjegyzés nem hozható létre, kérlek, próbáld újra

en: Cannot create order refund, please try again
hu: A rendelési visszatérítés nem hozható létre, kérlek, próbáld újra

en: Cannot create order: %s
hu: A rendelés nem hozható létre: %s

en: Cannot create shipping method, try again
hu: A szállítási mód nem hozható létre, próbáld újra

en: Cannot create webhook: %s
hu: A webhook nem hozható létre: %s

en: Cannot update coupon, try again
hu: A kupon nem frissíthető, próbáld újra

en: Cannot update fee, try again
hu: Költség nem frissíthető, próbáld újra

en: Cannot update line item, try again
hu: A sortétel nem frissíthető, próbáld újra

en: Cannot update shipping method, try again
hu: A szállítási mód nem frissíthető, próbáld újra

en: Canton
hu: Kanton

en: Capabilities
hu: Szerepkörök

en: Cape Verde
hu: Zöld-foki-szigetek

en: Capture
hu: Begyűjtés

en: Card Code
hu: Kártyakód

en: Card Number
hu: Kártyaszám

en: Cart
hu: Kosár

en: Cart % Discount
hu: Kosár % kedvezmény

en: Cart Discount
hu: Kosár kedvezmény

en: Cart Page
hu: Kosár oldal

en: Cart Totals
hu: Kosár végösszeg

en: Cart updated.
hu: Kosár frissítve.

en: Cash on Delivery
hu: Utánvétel

en: Catalog
hu: Katalógus

en: Catalog &amp; search
hu: Katalógus és keresés

en: Catalog Images
hu: Katalógus képek

en: Catalog visibility:
hu: Katalógus láthatóság:

en: Catalog/search
hu: Katalógus/keresés

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category Order
hu: Kategória sorrend

en: Category: | Categories:
hu[0]: Kategória:
hu[1]: Kategóriák:

en: Cayman Islands
hu: Kajmán-szigetek

en: Central African Republic
hu: Közép-afrikai Köztársaság

en: Chad
hu: Csád

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
hu: Csahármahál és Bahtijári  (چهارمحال و بختیاری)

en: Change to:
hu: Módosítás:

en: Cheatin&#8217; huh?
hu: Csalunk-csalunk?

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
hu: Pipáld be a "Virtuális" dobozt, ha ez nem egy kézzelfogható termék, hanem például egy szolgáltatás, amit nem kell kiszállítani.

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
hu: Pipáld be ezt a dobozt, ha a kupon nem használható együtt más kuponokkal.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
hu: Pipáld be ezt a dobozt, ha a kupon ingyenes szállítást biztosít. Az <a href="%s">ingyenes szállítási mód</a>  engedélyezve kell legyen és "egy érvényes ingyenes kiszállítás kupon" opciót kell beállítani (lásd "Az ingyenes kiszállításhoz kötelező" beállítást)

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
hu: Pipáld be ezt a dobozt, ha a kupon nem érvényes akciós termékekre. A termékekre szóló kuponok csak akkor fognak működni, ha a termék nem akciós. A kosárra szóló kuponok csak akkor fognak működni, ha nincs akciós termék a kosárban.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
hu: Ellenőrizd az e-mail fiókodat a megerősítő linkért.

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Checkout Endpoints
hu: Pénztár végpontok

en: Checkout Options
hu: Pénztár beállítások

en: Checkout Page
hu: Pénztár oldal

en: Checkout Pages
hu: Pénztár oldalak

en: Checkout Process
hu: Pénztár folyamat

en: Checkout Settings
hu: Pénztár beállítások

en: Cheque
hu: Csekk

en: Cheque Payment
hu: Csekkes fizetés

en: Cheque Payments
hu: Csekkes fizetés

en: Child Theme
hu: Gyereksablon

en: Chilean Peso
hu: Chilei peso

en: China
hu: Kína

en: Chinese Yuan
hu: kínai jüan

en: Choose Product Type
hu: Válassz terméktípust

en: Choose a country&hellip;
hu: Válassz egy országot&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
hu: Válassz egy pénznemet&hellip;

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
hu: Válassz egy letöltés típust - ez szabályozza a <a href="%s">sémát</a>.

en: Choose a file from your computer:
hu: Válassz egy fájlt a számítógépről:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
hu: Válassz egy prioritást az adókulcshoz. Prioritásonként csak 1 egyező adókulcs lesz használva. Ha több adókulcsot szeretnél megadni egy területhez, akkor eltérő prioritással kell felvenned az adókulcsokat.

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
hu: Válassz egy adókulcsot a termékhez. Az adókulcsokkal különböző adókulcsokat alkalmazhatsz bizonyos típusú termékekre.

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
hu: Válassz egy típust a termékhez. Az egyszerű típus ideális a legtöbb fizikai áruhoz és szolgáltatáshoz (javasoljuk, hogy most egy egyszerű terméket hozz létre).

en: Choose an image
hu: Válassz egy képet

en: Choose an option
hu: Válassz egy lehetőséget

en: Choose countries&hellip;
hu: Válassz országokat&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
hu: Válassz kuponokat&hellip;

en: Choose file
hu: Válassz fájlt

en: Choose from the most used Product tags
hu: Válassz a leggyakoribb Termékcímkékből

en: Choose where this product should be displayed in your catalog. The product will always be accessible directly.
hu: Válaszd ki, hogy a termék hol jelenjen meg a katalógusodban. A termék mindig elérhető lesz közvetlen linken keresztül.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
hu: Válaszd ki, hogy ez egy összetett adókulcs vagy sem. Az összetett adókulcsok a többi adókulcson felül kerülnek a termékre.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
hu: Válaszd ki, hogy az adókulcs a szállításra is vonatkozik-e.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
hu: Válaszd ki, hogy azonnal be szeretnéd-e gyűjteni az összegeket vagy csak hitelesíteni akarod a fizetést.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
hu: Válaszd ki, hogy mely országokba szeretnél kiszállítani vagy választhatod az összes <a href="%s">helyszínt, ahol értékesítesz</a>.

en: Choose which format of email to send.
hu: Válaszd ki milyen formátumban kerüljön kiküldésre az e-mail.

en: Christmas Island
hu: Karácsony-sziget

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
hu: Városok a szabályhoz. Több értéket pontosvesszővel (;) válassz el. Hagyd üresen, ha az összesre alkalmazni szeretnéd.

en: City
hu: Város

en: Clear
hu: Kiürítés

en: Clear all sessions
hu: Munkamenetek törlése

en: Clear expired transients
hu: Lejárt tranziensek ürítése

en: Clear transients
hu: Tranziensek törlése

en: Click here to enter your code
hu: Kattints ide a kód megadásához

en: Click here to login
hu: Kattints ide a bejelentkezéshez

en: Click here to reset your password
hu: Kattints ide a jelszavad megváltoztatásához

en: Click to toggle
hu: Kattints a be-/kikapcsoláshoz

en: Close
hu: Bezárás

en: Cocos (Keeling) Islands
hu: Kókusz-szigetek/Keeling-szigetek

en: Code
hu: Kód

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Colombian Peso
hu: Kolumbiai peso

en: Comoros
hu: Comore-szigetek

en: Company
hu: Cég

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Complete
hu: Teljesítve

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Teljesített <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Teljesített <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
hu: Teljesített rendelés

en: Compound
hu: Összetett

en: Configure
hu: Konfigurálás

en: Configure terms
hu: Értékek felvitele

en: Confirm New Password
hu: Új jelszó megerősítése

en: Congo (Brazzaville)
hu: Kongó

en: Congo (Kinshasa)
hu: Kongói Demokratikus Köztársaság

en: Consumer Key
hu: Fogyasztói kulcs

en: Consumer Key Ending In
hu: Fogyasztói kulcs vége

en: Consumer Key is invalid
hu: A fogyasztói kulcs érvénytelen

en: Consumer Key is missing
hu: A fogyasztói kulcs hiányzik

en: Consumer Secret
hu: Fogyasztói titok

en: Consumer Secret is invalid
hu: A fogyasztói titok érvénytelen

en: Consumer Secret is missing
hu: A fogyasztói titok hiányzik

en: Consumption tax
hu: Fogyasztói adó

en: Content
hu: Tartalom

en: Content Type
hu: Tartalom típus

en: Continue
hu: Tovább

en: Continue Shopping
hu: Vásárlás folytatása

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
hu: Szabályozza, hogy "raktáron" vagy "elfogyott" termékként jelenik meg a termék az oldalon.

en: Cook Islands
hu: Cook-szigetek

en: Copied!
hu: Lemásolva!

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hu: Lemásolod a számlázási információkat a szállítási információkhoz? Ez a művelet törli a jelenleg beírt szállítási információkat.

en: Copy file to theme
hu: Fájl másolása a sablonba

en: Copy for Support
hu: Másolat az ügyféltámogatás részére

en: Copy from billing
hu: Számlázási cím másolása

en: Copy to a new draft
hu: Másolás új piszkozatba

en: Cost
hu: Egységár

en: Cost: %s
hu: Összeg: %s

en: Could not delete the attribute
hu: Az attribútum törlése sikertelen volt

en: Could not edit the attribute
hu: Az attribútum szerkesztése sikertelen volt

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
hu: A hozzáférés nem engedélyezett - a felhasználónak már lehet, hogy van joga ehhez a fájlhoz vagy a számlázási e-mail címe nincs beállítva. Győződj meg róla, hogy a számlázási e-mail cím be van állítva és a rendelés el van mentve.

en: Could not write to template file.
hu: Nem írható a sablonfájl.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
hu: A regisztráció sikertelen&hellip; kérlek, lépj kapcsolatba velünk, ha a probléma továbbra is fennáll.

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
hu: Nem sikerült a PHP verziószámát meghatározni, mivel a phpversion() függvény nem létezik.

en: Country
hu: Ország

en: Country Code
hu: Országkód

en: Country&nbsp;Code
hu: Országkód

en: County
hu: Megye

en: Coupon
hu: Kupon

en: Coupon "%s" does not exist!
hu: A(z) "%s" kupon nem létezik!

en: Coupon Created
hu: Kupon létrehozva

en: Coupon Data
hu: Kupon adatok

en: Coupon Deleted
hu: Kupon törölve

en: Coupon Updated
hu: Kupon frissítve

en: Coupon amount
hu: Kupon értéke

en: Coupon code
hu: Kuponkód

en: Coupon code already applied!
hu: A kuponkódot már felhasználták!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
hu: A kuponkód már létezik - a vásárlók a legutóbbi kupont fogják ezzel a kóddal használni.

en: Coupon code applied successfully.
hu: A kuponkód sikeresen alkalmazva.

en: Coupon code is required
hu: A kuponkód megadása kötelező

en: Coupon code removed successfully.
hu: Kuponkód sikeresen eltávolítva.

en: Coupon discount total must be a positive amount
hu: A kupon teljes kedvezménye számnak nullánál nagyobbnak kell lennie

en: Coupon does not exist!
hu: A kupon nem létezik!

en: Coupon draft updated.
hu: Kupon piszkozat frissítve.

en: Coupon expiry date
hu: Kupon lejárati dátuma

en: Coupon has been removed.
hu: A kupon eltávolításra került.

en: Coupon is not valid.
hu: A kupon nem érvényes.

en: Coupon restored to revision from %s
hu: Kupon visszaállítva a következőből: %s

en: Coupon saved.
hu: Kupon elmentve.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
hu: A kupon időzítésre került: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
hu: Kupon beküldve.

en: Coupon type
hu: Kupon típusa

en: Coupon updated.
hu: Kupon frissítve.

en: Coupon usage limit has been reached.
hu: A kupon felhasználási korlátját elérték.

en: Coupon(s) Used
hu: Felhasznált kupon(ok)

en: Coupon:
hu: Kupon:

en: Coupons
hu: Kuponok

en: Coupons by date
hu: Kuponok dátum szerint

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
hu: A kuponok a kosár és pénztár oldalakon használhatók fel.

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
hu: Az alábbi mezők kitöltésével regisztrálhatsz egy fiókot. Ha visszatérő vásárló vagy, kérlek, jelentkezz be az oldal tetején.

en: Create an account?
hu: Fiók létrehozása?

en: Create coupons
hu: Kuponok létrehozása

en: Create customers
hu: Ügyfelek létrehozása

en: Create orders
hu: Rendelések létrehozása

en: Create products
hu: Termékek létrehozása

en: Create variations from all attributes
hu: Variációk létrehozása az összes attribútumból

en: Create webhooks
hu: Webkapcsok létrehozása

en: Create your first product!
hu: Hozd létre az első terméked!

en: Created at
hu: Létrehozva

en: Credit card
hu: Hitelkártya

en: Croatia
hu: Horvátország

en: Croatia kuna
hu: Horvát kuna

en: Cross-Sells
hu: Keresztértékesítés

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
hu: A keresztértékesített termékek a kosárban promótált termékek az aktuális termék alapján.

en: Cuba
hu: Kuba

en: Currency
hu: Pénznem

en: Currency Options
hu: Pénznem beállítások

en: Currency Position
hu: Pénznem pozíció

en: Current Page
hu: Aktuális oldal

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
hu: Jelenlegi jelszó (hagyd üresen ha nem kívánod módosítani)

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Custom
hu: Egyedi

en: Custom Base
hu: Egyedi előtag

en: Custom Topic
hu: Egyedi témakör

en: Custom field deleted.
hu: Egyedi mező törölve.

en: Custom field updated.
hu: Egyedi mező frissítve.

en: Custom ordering
hu: Egyedi rendezés

en: Custom ordering position.
hu: Egyedi rendezési pozíció.

en: Custom product attribute
hu: Egyedi termékattribútum

en: Custom:
hu: Egyedi:

en: Customer
hu: Vásárló

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
hu: Az új vásárlói fiók e-mailek a Pénztár vagy Fiókom oldalakon való regisztráció után kerülnek kiküldésre.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
hu: Az új jelszó igénylő e-mailek a vásárló jelszó megváltoztatási igényének jelzésekor kerülnek kiküldésre.

en: Customer Billing Address
hu: Vásárló számlázási címe

en: Customer Created
hu: Vásárló létrehozva

en: Customer Deleted
hu: Vásárló törölve

en: Customer Details
hu: Vásárló adatai

en: Customer ID is invalid
hu: A vásárló azonosítója érvénytelen

en: Customer IP
hu: Vásárló IP címe

en: Customer List
hu: Vásárlói lista

en: Customer Message
hu: Vásárlói üzenet

en: Customer Orders
hu: Vásárlói rendelések

en: Customer Provided Note
hu: Vásárlói megjegyzés

en: Customer Sales
hu: Vásárlói eladások

en: Customer Sessions
hu: Vásárlói munkamenetek

en: Customer Shipping Address
hu: Vásárló szállítási címe

en: Customer Updated
hu: Vásárló frissítve

en: Customer billing address
hu: Vásárló számlázási címe

en: Customer details
hu: Vásárló adatai

en: Customer invoice
hu: Vásárlói számla

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
hu: A vásárlói számla e-mailek a vásárlóknak küldhetők ki és a rendeléssel kapcsolatos adatokat és fizetési linkeket tartalmaznak.

en: Customer not found
hu: A vásárló nem található

en: Customer note
hu: Vásárlói megjegyzés

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
hu: A vásárlói megjegyzés e-mailek a rendeléshez való megjegyzés hozzáadásakor kerülnek kiküldésre.

en: Customer shipping address
hu: Vásárló szállítási címe

en: Customer's notes about the order
hu: Vásárló megjegyzései a rendeléssel kapcsolatban

en: Customer:
hu: Vásárló:

en: Customers
hu: Vásárlók

en: Customers vs. Guests
hu: Vásárlók kontra vendégek

en: Cyprus
hu: Ciprus

en: Czech Koruna
hu: cseh korona

en: Czech Republic
hu: Csehország

en: DESC
hu: CSÖKK

en: Danish Krone
hu: dán korona

en: Database
hu: Adatbázis

en: Date
hu: Dátum

en: Date:
hu: Dátum:

en: Debug Log
hu: Hibakeresési napló

en: Decimal Separator
hu: Tizedes elválasztó

en: Decrease by (fixed amount or %):
hu: Csökkentés mértéke (fix összeg vagy %):

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
hu: Ár csökkentése (fix összeg vagy %):

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
hu: Normál árak csökkentése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
hu: Akciós árak csökkentése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default Category Display
hu: Alapértelmezett kategória megjelenés

en: Default Customer Address
hu: Alapértelmezett vásárlói cím

en: Default Form Values
hu: Alapértelmezett űrlap értékek

en: Default Product Sorting
hu: Alapértelmezett termék rendezés

en: Default Timezone is UTC
hu: Az alapértelmezett időzóna az UTC

en: Default sort order
hu: Alapértelmezett rendezési sorrend

en: Default sorting
hu: Alapértelmezett rendezés

en: Default sorting (custom ordering + name)
hu: Alapértelmezett rendezés (egyedi rendezés + név)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
hu: Az alapértelmezett időzóna %s - UTC kéne legyen

en: Default to billing address
hu: Alapértelmezetten a számlázási cím

en: Default to shipping address
hu: Alapértelmezetten a szállítási cím

en: Defaults to <code>%s</code>
hu: Alapértelmezésként <code>%s</code>

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
hu: Megadhatsz egy szöveget, ami a termékek ára után fog megjelenni. Ez lehet például "tart. ÁFA" az árképzés magyarázataként. Az árakat ki is cserélheted a következők valamelyikével: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
hu: Add meg, hogy a teljes termék adóköteles-e vagy csak a szállítási költsége.

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete ALL tax rates
hu: MINDEN adókulcs törlése

en: Delete Permanently
hu: Végleges törlés

en: Delete all WooCommerce tax rates
hu: Minden WooCommerce adókulcs törlése

en: Delete all variations
hu: Összes variáció törlése

en: Delete image
hu: Kép törlése

en: Delete note
hu: Megjegyzés törlése

en: Delete selected line item(s)
hu: Kiválasztott sorkészlet(ek) törlése

en: Delete template file
hu: Sablonfájl törlése

en: Delete this item permanently
hu: Elem végleges törlése

en: Deleted %s
hu: Törölt %s

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Delivery Fee
hu: Szállítási díj

en: Delivery URL
hu: Kézbesítési URL

en: Denmark
hu: Dánia

en: Deny
hu: Megtagadás

en: Description
hu: Leírás

en: Description (optional)
hu: Leírás (opcionális)

en: Description is missing.
hu: A leírás hiányzik

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
hu: Az attribútumok kiválasztási módját határozza meg a termékeknél. Az adminisztrációs panel -> Termékek -> Termékadatok -> Attribútumok -> Értékek alatt, <strong>Szöveg</strong> esetén kézzel írható be az érték, míg a <strong>Legördülő lista</strong> esetén előre megadott kifejezések közül lehet választani.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
hu: Az attribútum rendezési sorrendjét határozza meg az oldalon. Egyedi rendezés esetén az attribútum értékeit fogd és vidd módszerrel rendezheted át.

en: Developer API Docs
hu: Fejlesztői API dokumentáció

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
hu: Fejlesztők: kérlek, győződjetek meg róla, hogy a jQuery be van töltve az oldalon és nincsenek JavaScript hibák.

en: Dimensions
hu: Méretek

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
hu: Méretek (H&times;Sz&times;M)

en: Dimensions Unit
hu: Méret mértékegység

en: Direct Bank Transfer
hu: Közvetlen banki átutalás

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
hu: Kikapcsolva <span class="count">(%s)</span>

en: Discount
hu: Kedvezmény

en: Discount amount
hu: Kedvezmény mértéke

en: Discount type
hu: Kedvezmény típusa

en: Discount:
hu: Kedvezmény:

en: Dismiss this notice.
hu: Üzenet mellőzése.

en: Display
hu: Megjelenés

en: Display Prices During Cart and Checkout:
hu: Árak megjelenése a Kosár és Pénztár oldalon:

en: Display Prices in the Shop:
hu: Árak megjelenítése az üzletben:

en: Display Tax Totals:
hu: Adó végösszeg megjelenítése:

en: Display a list of recently viewed products.
hu: A legutóbb megtekintett termékek listáját jeleníti meg.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
hu: A legutóbbi értékelések listáját jeleníti meg.

en: Display a list of your products on your site.
hu: A termékek listáját jeleníti meg.

en: Display a list of your top rated products on your site.
hu: A legjobbra értékelt termékek listáját jeleníti meg.

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
hu: Bejelentkezési emlékeztető megjelenítése visszatérő vásárlóknak a "Pénztár" oldalon

en: Display the user's Cart in the sidebar.
hu: Megjeleníti a vásárló kosarát az oldalsávban.

en: Display type
hu: Megjelenítési mód

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
hu: Megjeleníti, hogy a WordPress hibakeresési módban van-e vagy sem.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
hu: Megjeleníti, hogy az adott sablonban van-e WooCommerce támogatás vagy sem.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
hu: Megjeleníti, hogy az adott sablon gyereksablon-e vagy sem.

en: District
hu: Kerület

en: District Of Columbia
hu: Columbia Kerület

en: Djibouti
hu: Dzsibuti

en: Do not allow
hu: Nincs engedélyezve

en: Docs
hu: Dokumentáció

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
hu: Kényszeríti-e az oldalad az SSL tanúsítványt a tranzakciókhoz?

en: Does your site have REST API enabled?
hu: Engedélyezve van-e a REST API?

en: Dominica
hu: Dominika

en: Dominican Peso
hu: dominikai peso

en: Dominican Republic
hu: Dominikai Köztársaság

en: Download
hu: Letöltés

en: Download %d
hu: %d letöltése

en: Download &amp; install
hu: Letöltés és telepítés

en: Download Expiry
hu: Letöltés lejárata

en: Download Expiry:
hu: Letöltés lejárata:

en: Download Limit
hu: Letöltési korlát

en: Download Limit:
hu: Letöltési korlát:

en: Download Type
hu: Letöltés típusa

en: Download expiry
hu: Letöltés lejárata

en: Download limit
hu: Letöltési korlát

en: Downloadable
hu: Letölthető

en: Downloadable Files
hu: Letölthető fájlok

en: Downloadable Product Permissions
hu: Letölthető termék jogosultságai

en: Downloadable Products
hu: Letölthető termékek

en: Downloadable products
hu: Letölthető termékek

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
hu: A letölthető termékek hozzáférést biztosítanak egy fájlhoz vásárláskor.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
hu[0]: Letöltve %s alkalommal
hu[1]: Letöltve %s alkalommal

en: Downloads Remaining
hu: Hátralévő letöltések

en: Downloads require login
hu: A letöltéshez be kell jelentkezni

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
hu: A megjelenítési sorrend fogd és vidd módszerrel átrendezhető.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
hu: Fogd és vidd, vagy kattints az adminisztrátori variáció sorrend beállításához

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Duplicate
hu: Duplikálás

en: Duration
hu: Időtartam

en: ERROR
hu: HIBA

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
hu: Kelet-Azerbajdzsán (آذربایجان شرقی)

en: Eastern Cape
hu: Kelet-Fokföld

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit %s
hu: %s szerkesztése

en: Edit Account
hu: Fiók szerkesztése

en: Edit Account Details
hu: Fiókadatok szerkesztése

en: Edit Address
hu: Cím szerkesztése

en: Edit Attribute
hu: Attribútum szerkesztése

en: Edit Coupon
hu: Kupon szerkesztése

en: Edit Order
hu: Rendelés szerkesztése

en: Edit Product
hu: Termék szerkesztése

en: Edit Product Category
hu: Termékkategória szerkesztése

en: Edit Product Tag
hu: Termékcímke szerkesztése

en: Edit Shipping Class
hu: Szállítási osztály szerkesztése

en: Edit Webhook
hu: Webkapocs szerkesztése

en: Edit this item
hu: Elem szerkesztése

en: Edit this item inline
hu: Elem szerkesztése helyben

en: Edo. de México
hu: México

en: Education
hu: Oktatás

en: Egypt
hu: Egyiptom

en: Egyptian Pound
hu: egyiptomi font

en: El Salvador
hu: Salvador

en: Email
hu: E-mail cím

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Email Heading
hu: E-mail fejléc

en: Email Heading (downloadable)
hu: E-mail fejléc (letölthető)

en: Email Heading (paid)
hu: E-mail fejléc (kifizetett)

en: Email Notifications
hu: E-mail értesítések

en: Email Options
hu: E-mail beállítások

en: Email Sender Options
hu: E-mail feladó beállítások

en: Email Settings
hu: E-mail beállítások

en: Email Subject
hu: E-mail tárgy

en: Email Subject (paid)
hu: E-mail tárgy (kifizetett)

en: Email Template
hu: E-mail sablon

en: Email Type
hu: E-mail típus

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Email restrictions
hu: E-mail korlátozások

en: Email type
hu: E-mail típus

en: Email you used during checkout.
hu: A vásárláskor használt e-mail cím.

en: Email:
hu: E-mail cím:

en: Emails
hu: E-mailek

en: Empty Trash
hu: Lomtár ürítése

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
hu: "address_override" engedélyezése a cím információk megváltoztatásának megakadályozásához.

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
hu: AJAX kosárhoz adás gombok engedélyezése a terméklistában

en: Enable Archives?
hu: Archívum engedélyezése?

en: Enable BACS payments
hu: Banki átutalás engedélyezése

en: Enable Bank Transfer
hu: Banki átutalás engedélyezése

en: Enable COD
hu: Utánvétel engedélyezése

en: Enable Cash on Delivery
hu: Utánvétel engedélyezése

en: Enable Cheque Payment
hu: Csekkes fizetés engedélyezése

en: Enable Free Shipping
hu: Ingyenes kiszállítás engedélyezése

en: Enable Hosted Payments
hu: Hosztolt fizetések engedélyezése

en: Enable Lightbox for product images
hu: Lightbox engedélyezése a termékképeknél

en: Enable PayPal sandbox
hu: PayPal homokozó engedélyezése

en: Enable PayPal standard
hu: PayPal standard engedélyezése

en: Enable Registration
hu: Regisztráció engedélyezése

en: Enable Sandbox Mode
hu: Homokozó mód engedélyezése

en: Enable Simplify Commerce
hu: Simplify Commerce engedélyezése

en: Enable Taxes
hu: Adók engedélyezése

en: Enable cash on delivery
hu: Utánvétel engedélyezése

en: Enable for shipping methods
hu: Szállítási módoknál engedélyezett

en: Enable guest checkout
hu: Vendég vásárlás engedélyezése

en: Enable local delivery
hu: Helyi kézbesítés engedélyezése

en: Enable local pickup
hu: Személyes átvétel engedélyezése

en: Enable logging
hu: Naplózás engedélyezése

en: Enable low stock notifications
hu: Alacsony készlet értesítések engedélyezése

en: Enable out of stock notifications
hu: Nincs készleten értesítések engedélyezése

en: Enable payment via Cheques
hu: Csekkel való fizetés engedélyezése

en: Enable ratings on reviews
hu: Értékelések engedélyezése a véleményeknél

en: Enable registration on the "Checkout" page
hu: Regisztráció engedélyezése a "Pénztár" oldalon

en: Enable registration on the "My Account" page
hu: Regisztráció engedélyezése a "Fiókom" oldalon

en: Enable reviews
hu: Vélemények engedélyezése

en: Enable shipping
hu: Szállítás engedélyezése

en: Enable site-wide store notice text
hu: Üzlet felszólítás engedélyezése

en: Enable stock management
hu: Készletkezelés engedélyezése

en: Enable stock management at product level
hu: Készletkezelés engedélyezése termék szinten

en: Enable taxes and tax calculations
hu: Adók és adó kalkulációk engedélyezése

en: Enable the REST API
hu: REST API engedélyezése

en: Enable the shipping calculator on the cart page
hu: A szállítási kalkulátor engedélyezése a kosár oldalon

en: Enable the use of coupons
hu: Kuponok használatának engedélyezése

en: Enable this email notification
hu: E-mail értesítés bekapcsolása

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
hu: Kapcsold be ezt a beállítást, ha szeretnéd, hogy az attribútumnak legyen archívuma az üzletben.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
hu: Kapcsold be ezt az opciót, ha a termék nem szállítható vagy nincs szállítási költsége

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
hu: Kapcsold be ezt az opciót, ha a termék megvásárlásakor hozzáférést adsz egy letölthető fájlhoz

en: Enable this option to enable stock management at variation level
hu: Raktárkészlet kezelés engedélyezése variáció szinten

en: Enable this option to feature this product.
hu: Az alábbi beállítással kiemelheted a terméket.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
hu: A beállítás bekapcsolásával a letöltésekhez való hozzáférés már "folyamatban" lévő rendeléseknél is engedélyezett, nem csak "befejezett" rendeléseknél.

en: Enable this shipping method
hu: Szállítási mód engedélyezése

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
hu: Kapcsold be, ha ebből a termékből csak egy szerepelhet egy rendelésben

en: Enable/Disable
hu: Bekapcsolás/Kikapcsolás

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
hu: Végpont a Pénztár &rarr; Fizetési mód hozzáadása oldalhoz

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
hu: Végpont a Pénztár &rarr; Rendelés megérkezett oldalhoz

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
hu: Végpont a Pénztár &rarr; Fizetés oldalhoz

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
hu: Végpont a Fiókom &rarr; Fiók szerkesztése oldalhoz

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
hu: Végpont a Fiókom &rarr; Cím szerkesztése oldalhoz

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
hu: Végpont a Fiókom &rarr; Elfelejtett jelszó oldalhoz

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
hu: Végpont a Fiókom &rarr; Rendelés megtekintése oldalhoz

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
hu: Végpont a kijelentkezéshez. Ezt hozzáadhatod a menüdhöz egy egyéni linkkel: teoldalad.hu/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
hu: A végpontok az oldalak címei mögé kerülnek beillesztésre és a pénztár folyamat különböző eseményeit kezelik. Ezek legyenek egyediek.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
hu: A végpontok az oldalak címei mögé kerülnek beillesztésre és a fiókkezelési folyamat különböző eseményeit kezelik. Ezek legyenek egyediek.

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
hu: Írj be egy cikkszámot ehhez a variációhoz vagy hagyd üresen a szülő termék cikkszámának használatához.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
hu: Írj be egy költséget (nettó) vagy összeget, pl. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
hu: Írj be egy egyedi előtagot, amit használni szeretnél. Előtagot <strong>kötelező</strong> beállítani vagy a WordPress az alapértelmezettet fogja használni.

en: Enter a name for the new attribute term:
hu: Írj be egy nevet az új attribútum értékhez:

en: Enter a name for this tax rate.
hu: Írj be egy nevet az adókulcsnak.

en: Enter a new password below.
hu: Írd be az új jelszavadat.

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
hu: Írj be egy mennyiséget a variációnak vagy hagyd üresen a szülő termék beállításainak használatához.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
hu: Írj be egy adókulcsot (százalékban) 4 tizedespontig.

en: Enter a username or e-mail address.
hu: Írd be a felhasználónevedet vagy e-mail címedet.

en: Enter a value
hu: Írj be egy értéket

en: Enter a value (fixed or %)
hu: Írj be egy értéket (fix vagy %)

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
hu: Írj be egy súlyt a variációnak vagy hagyd üresen a szülő termék súlyának használatához.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
hu: Megadhatsz egy opcionális megjegyzést, amit vásárlás után megkap a vásárló.

en: Enter price (%s)
hu: Írd be az árat (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
hu: Írd be a címzetteket (vesszővel elválasztva). Alapértelmezésként <code>%s</code>.

en: Enter sale price (%s)
hu: Írd be az akciós árat (%s)

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
hu: Írj be valamilyen szöveget vagy attribútumot, az értékeket "%s" választja el.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
hu: Írj be valamilyen szöveget vagy attribútumot, az értékeket függőleges vonallal (|) válaszd el.

en: Enter the Action that will trigger this webhook.
hu: Írd be a webkapocs futását előidéző műveletet.

en: Enter the Custom Topic that will trigger this webhook.
hu: Írd be a webkapocs futását előidéző egyedi témakört.

en: Enter the external URL to the product.
hu: Írd be a külső URL-t a termékhez.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
hu: Írd be a napok számát, mielőtt a letöltési link lejár vagy hagyd üresen.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
hu: A PayPal-en keresztül történő visszatérítéshez add meg a PayPal API hozzáférésedet. A PayPal API hozzáférésekről bővebb információt %sitt találsz%s.

en: Equatorial Guinea
hu: Egyenlítői-Guinea

en: Error
hu: Hiba

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
hu: Hiba %d: A rendelés létrehozása sikertelen. Kérlek, próbáld újra.

en: Error 404
hu: 404-es hiba

en: Error creating user in Simplify Commerce.
hu: Hiba a Simplify Commerce felhasználó létrehozásakor.

en: Error getting remote image %s
hu: Hiba a távoli kép lekérdezésekor %s

en: Error processing checkout. Please try again.
hu: Hiba a fizetés feldolgozásakor. Kérlek, próbáld újra.

en: Error: %s
hu: Hiba: %

en: Error: non-existing attribute ID.
hu: Hiba: nem létező attribútumazonosító.

en: Estonia
hu: Észtország

en: Ethiopia
hu: Etiópia

en: Euros
hu: euró

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
hu: -

en: Exclude categories
hu: Kategóriák kizárása

en: Exclude products
hu: Termékek kizárása

en: Exclude sale items
hu: Akciós termékek kizárása

en: Excluding selected countries
hu: A kiválasztott országokat kivéve

en: Excluding tax
hu: Nettó árak

en: Expand
hu: Kibontás

en: Expired Transients
hu: Lejárt tranziensek

en: Expiry (MM/YY)
hu: Lejárat (HH/ÉÉ)

en: Expiry Month
hu: Lejárat hónapja

en: Expiry Year
hu: Lejárat éve

en: Expiry date
hu: Lejárati dátum

en: Export CSV
hu: CSV exportálása

en: External/Affiliate
hu: Külső/Partner

en: External/Affiliate product
hu: Külső/Partner termék

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Sikertelen <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Sikertelen <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
hu: Sikertelen rendelés

en: Failed to update coupon
hu: A kupon frissítése sikertelen

en: Falkland Islands
hu: Falkland-szigetek

en: Faroe Islands
hu: Feröer-szigetek

en: Fars (فارس)
hu: Fársz (فارس)

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Featured Product
hu: Kiemelt termék

en: Featured Products
hu: Kiemelt termékek

en: Fee
hu: Díj

en: Fee Name
hu: Díj neve

en: Fee Type
hu: Díj típus

en: Fee tax class is required when fee is taxable
hu: A költség adó osztálya szükséges, ha a költség adóköteles

en: Fee title is required
hu: A díj neve kötelező

en: Fiji
hu: Fidzsi-szigetek

en: File %d
hu: Fájl %d

en: File Download Method
hu: Fájl letöltési mód

en: File Name
hu: Fájlnév

en: File URL
hu: Fájl URL

en: File not found
hu: Fájl nem található

en: File was not found.
hu: Fájl nem található.

en: Filter
hu: Szűrés

en: Filter by
hu: Szűrés módja

en: Filter by coupon
hu: Szűrés kupon szerint

en: Filter by price
hu: Szűrés ár szerint

en: Finally, external products are for linking off-site.
hu: Végül, a külső termékek külső oldalakra való linkelésre használhatók.

en: Finland
hu: Finnország

en: First Name
hu: Vezetéknév

en: First name
hu: Vezetéknév

en: First page
hu: Első oldal

en: Fixed amount
hu: Fix összeg

en: Fixed amount per product
hu: Fix összeg termékenként

en: Flat Rate
hu: Átalánydíj

en: Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
hu: Az átalánydíjas kiszállítással egy fix egységár alkalmazható a szállításra.

en: Follow Sidekick interactive walkthroughs
hu: Kövesd a Sidekick interaktív útmutatóit

en: For more information:
hu: További információk:

en: For your reference, your order details are shown below.
hu: Emlékeztetőül alább láthatóak a rendelés részletei.

en: Force Downloads
hu: Letöltések kényszerítése

en: Force HTTP when leaving the checkout
hu: HTTP kényszerítése a pénztár elhagyásakor

en: Force SSL
hu: SSL kényszerítése

en: Force secure checkout
hu: Biztonságos fizetés kényszerítése

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
hu: A letöltések kényszerítésével az URL-ek rejtve maradnak, de bizonyos szervereken a nagy fájlok kiszolgálása kiszámíthatatlan lehet. Ha támogatott, akkor inkább az <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> használható a letöltések kiszolgálására (a szerveren szükséges a <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found a bug?
hu: Találtál egy hibát?

en: Found in your order confirmation email.
hu: A rendelést megerősítő e-mailben található.

en: France
hu: Franciaország

en: Free
hu: Ingyenes

en: Free Shipping
hu: Ingyenes kiszállítás

en: Free Shipping Requires...
hu: Az ingyenes kiszállításhoz kötelező...

en: Free shipping coupon
hu: Ingyenes szállítás kupon

en: Free!
hu: Ingyenes!

en: French Guiana
hu: Francia Guyana

en: French Polynesia
hu: Francia Polinézia

en: French Southern Territories
hu: Francia Déli Területek

en: Friendly name for identifying this key.
hu: Barátságos név a kulcs beazonosításához.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
hu: Barátságos név a webkapocs beazonosításához, alapértelmezetten Webkapocs létrehozva - %s.

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
hu: A fiókodban megtekintheted legutóbbi rendeléseid, kezelheted szállítási és számlázási címeidet és <a href="%s">megváltoztathatod a jelszavadat</a>.

en: Full Refund Email Heading
hu: Teljes visszatérítés e-mail fejléc

en: Full Refund Subject
hu: Teljes visszatérítés tárgy

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
hu: A GZip (gzopen) a MaxMind GEOIP adatbázisának megnyitásához használt.

en: Gateway
hu: Fizetési mód

en: Gateway Disabled
hu: Fizetési mód kikapcsolva

en: Gateway Display Order
hu: Fizetési módok megjelenítési sorrendje

en: Gateway ID
hu: Fizetési mód azonosítója

en: General
hu: Általános

en: General Details
hu: Általános adatok

en: General Options
hu: Általános beállítások

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Generate API Key
hu: API kulcs generálása

en: Generate download permissions
hu: Letöltési jogosultságok generálása

en: Geolocate
hu: Geolokáció

en: Geolocate (with page caching support)
hu: Geolokáció (oldal gyorsítótárazási támogatással)

en: Georgia
hu: Grúzia

en: Germany
hu: Németország

en: Get System Report
hu: Rendszerjelentés megtekintése

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
hu: A kosárt nem kellene a wp_loaded lefutása előtt meghívni.

en: Get eCommerce advice in your inbox
hu: Iratkozz fel e-kereskedelmi tippekre

en: Get your API credentials from PayPal.
hu: Az API hozzáféréseket a PayPal oldalán találod meg.

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
hu: A Simplify fiókod API kulcsait itt találod: Settings > API Keys.

en: Getting started
hu: Első lépések

en: Ghana
hu: Ghána

en: Ghazvin (قزوین)
hu: Kazvin (قزوین)

en: Gibraltar
hu: Gibraltár

en: Gilan (گیلان)
hu: Gilán (گیلان)

en: Github Project
hu: Github Projekt

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
hu: Itt adhatod meg az új terméked nevét. Ez egy kötelező mező és ezt fogják a vásárlók az üzletben látni.

en: Go
hu: Mehet

en: Go to homepage
hu: Ugrás a főoldalra

en: Go to the first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to the last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to the next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Go to the previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Golestan (گلستان)
hu: Golesztán (گلستان)

en: Good
hu: Jó

en: Grant Access
hu: Hozzáférés engedélyezése

en: Grant access to downloadable products after payment
hu: A letölthető termékekhez csak fizetés után engedélyezett a hozzáférés

en: Greece
hu: Görögország

en: Greenland
hu: Grönland

en: Gross Sales amount
hu: Bruttó eladás

en: Grouped
hu: Csoportosított

en: Grouped product
hu: Csoportosított termék

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
hu: A csoportosított termékek több egyszerű terméket csoportosítanak egybe.

en: Grouping
hu: Csoportosítás

en: Guest
hu: Vendég

en: Guest Orders
hu: Vendég rendelések

en: Guest Sales
hu: Vendég eladások

en: Guinea-Bissau
hu: Bissau-Guinea

en: HTML Email Template
hu: HTML e-mail sablon

en: HTML template
hu: HTML sablon

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
hu: A HTML/Multipart e-mailek a DOMDocumentet használják a sablonokban a beágyazott CSS előállításához.

en: Hamadan (همدان)
hu: Hamadán (همدان)

en: Hard Crop?
hu: Durva körbevágás?

en: Have a coupon?
hu: Van kuponod?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
hu: A vásárló készpénzben (vagy más módon) fizet átvételkor.

en: Header Image
hu: Fejléc kép

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Heard Island and McDonald Islands
hu: Heard-sziget és McDonald-szigetek

en: Height
hu: Magasság

en: Height (%s)
hu: Magasság (%s)

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
hu: Helló <strong>%1$s</strong> (nem %1$s vagy? <a href="%2$s">Kijelentkezés</a>).

en: Hello, a note has just been added to your order:
hu: Szervusz, egy megjegyzést fűztünk a rendelésedhez:

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
hu: Üdvözöllek! Tölts fel egy CSV fájlt, ami tartalmazza az adókulcsokat és importáld őket az üzletbe. Válassz egy .csv fájlt a feltöltéshez és nyomd meg a "Fájl feltöltése és importálása" gombot.

en: Hi there. Your order on %s has been partially refunded.
hu: Szervusz. %s oldalon leadott rendelésed részlegesen visszatérítettük.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded.
hu: Szervusz. %s oldalon leadott rendelésed visszatérítettük.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded. Your order details are shown below for your reference:
hu: Szervusz. %s oldalon leadott rendelésed visszatérítettük. A rendelés részletei alább láthatóak:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
hu: Szervusz. %s oldalon leadott rendelésed feldolgoztuk. A rendelés részletei alább láthatóak:

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Hide This Notice
hu: Üzenet elrejtése

en: Hide empty categories
hu: Üres kategóriák elrejtése

en: Hide free products
hu: Ingyenes termékek elrejtése

en: Hide if cart is empty
hu: Rejtse el, ha üres a kosár

en: Hide out of stock items from the catalog
hu: Ne látszódjanak a katalógusban a készleten nem lévő termékek

en: Hide shipping costs until an address is entered
hu: Szállítási díjak elrejtése a cím beírásáig

en: Hide template
hu: Sablon elrejtése

en: Hold Stock (minutes)
hu: Készlet foglalása (percek)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
hu: Készlet foglalása (ki nem fizetett rendeléseknél) x percig. A korlát elérésekor a függő rendelés visszamondásra kerül. Hagyd üresen a kikapcsoláshoz.

en: Home URL
hu: Főoldal URL

en: Hong Kong
hu: Hongkong

en: Hong Kong Dollar
hu: hongkongi dollár

en: Hormozgan (هرمزگان)
hu: Hormozgán (هرمزگان)

en: Hosted Payments
hu: Hosztolt fizetés

en: How many times this coupon can be used before it is void.
hu: Hány alkalommal használható a kupon, mielőtt lejárna.

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
hu: Hány alkalommal használhatja a kupont egy önálló felhasználó. Vendégek esetén a számlázási e-mail címet használja, bejelentkezett felhasználóknál a felhasználói azonosítót.

en: How to calculate delivery charges
hu: A szállítási költségek számítási módja

en: How will you enter product prices?
hu: Hogyan fogod beírni a termékek árait?

en: Hungarian Forint
hu: magyar forint

en: Hungary
hu: Magyarország

en: I will enter prices exclusive of tax
hu: A forgalmi adót nem tartalmazó árakat fogom beírni

en: I will enter prices inclusive of tax
hu: A forgalmi adót tartalmazó árakat fogom beírni

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
hu: Elolvastam és elfogadom a <a href="%s" target="_blank">felhasználási és rendelési feltételeket</a>

en: ID
hu: Azonosító

en: ID:
hu: Azonosító:

en: ID: %d
hu: Azonosító: %d

en: IPN payment completed
hu: IPN fizetés befejeződött

en: Iceland
hu: Izland

en: Icelandic krona
hu: izlandi korona

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
hu: Ha az utánvétel csak bizonyos szállítási módoknál engedélyezett, akkor azokat itt add meg. Hagyd üresen az összes módnál való engedélyezéshez.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
hu: Ha a készletkezelés engedélyezett, itt állítható be az utánrendelés engedélyezése. Ha engedélyezve van, akkor a készlet 0 alá csökkenhet.

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
hu: Ha a termék megvásárlásával a vásárló letölthető fájlokhoz kap hozzáférést, például szoftverhez, akkor pipáld be ezt a dobozt.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
hu: Ha ez egy tévedés volt, kérlek, mellőzd ezt a levelet és semmi sem fog történni.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
hu: Ha megadsz "Felhasználási feltételek" oldalt, akkor a vásárlóknak el kell azt fogadniuk fizetéskor.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%s">system status report</a>.
hu: Ha hibát találtál a WooCommerce bővítményben, akkor létrehozhatsz egy jegyet a <a href="%s">Github feladatokban</a>. Győződj meg róla, hogy átolvastad a <a href="%s">közreműködési útmutatót</a> a jelentés beküldése előtt. A hiba megoldása érdekében, kérjük, légy a lehető legalaposabb és mellékeld a <a href="%s">rendszerjelentést</a> is.

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
hu: Ha tetszik a <strong>WooCommerce</strong>, kérjük, hagyj egy %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s értékelést. Óriási köszönet a WooThemes csapatától előre is!

en: If you will be charging sales tax, or shipping physical goods to customers, you can configure the basic options below. This is optional and can be changed later via %1$sWooCommerce > Settings > Tax%3$s and %2$sWooCommerce > Settings > Shipping%3$s.
hu: Ha forgalmi adót fogsz a termékekre terhelni, vagy fizikai árut szállítasz a vásárlóidnak, akkor bekonfigurálhatod az egyszerű opciókat. Ez opcionális és később módosítható a %1$sWooCommerce > Beállítások > Adó%3$s és %2$sWooCommerce > Beállítások > Szállítás%3$s oldalakon.

en: If you would like to learn about using WooCommerce from an expert, consider following a WooCommerce course ran by one of our educational partners.
hu: Ha egy szakértőtől szeretnéd megtanulni a WooCommerce használatát, fontold meg valamely oktatási partnerünk WooCommerce kurzusát.

en: If your currency is not listed you can %sadd it later%s.
hu: Ha a pénznemed nincs a listában, akkor %skésőbb hozzáadhatod%s.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
hu: Ha a fő PayPal e-mail címed eltér a fent megadott e-mail címtől, akkor írd be ide a PayPal fiókod elsődleges fogadó e-mail címét. Ez használatos az IPN kérések validálásához.

en: Ilaam (ایلام)
hu: Ilám (ایلام)

en: Image
hu: Kép

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
hu: <strong>Adókulcsok</strong> importálása az üzletbe CSV fájlból.

en: Import CSV
hu: CSV importálása

en: Import Tax Rates
hu: Adókulcsok importálása

en: Import Tax Rates?
hu: Importáljunk adókulcsokat?

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
hu: Az importálás befejeződött - <strong>%s</strong> adókulcs beimportálva.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
hu: Ahhoz, hogy az <strong>adatbázis gyorsítótárazás</strong> működjön a WooCommerce-el, fel kell venned a <code>_wc_session_</code> sort a "Mellőzött query stringek" közé a W3 Total Cache <a href="%s">beállításaiban</a>.

en: In stock
hu: Készleten

en: In stock?
hu: Raktáron?

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
hu: WooCommerce lightbox betöltése. A termékgalériák képei Lightbox-ban fognak megnyílni.

en: Including tax
hu: Bruttó árak

en: Increase by (fixed amount or %):
hu: Növelés mértéke (fix összeg vagy %):

en: Increase line item stock
hu: Sorkészlet növelése

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
hu: Normál árak növelése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
hu: Akciók árak növelése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Indian Rupee
hu: indiai rúpia

en: Individual use only
hu: Csak egyéni felhasználásra

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Indonesia Rupiah
hu: indonéz rúpia

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
hu: Információk az weboldal kiszolgáló webszerverről.

en: Insert file URL
hu: Fájl URL beillesztése

en: Insert into %s
hu: Beillesztés a következőbe: %s

en: Insert row
hu: Sor beszúrása

en: Install WooCommerce Pages
hu: WooCommerce oldalak telepítése

en: Install pages
hu: Oldalak telepítése

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
hu: A telepített fizetési módok alább láthatóak.  A fizetési módok megjelenítési sorrendjét fogd és vidd módszerrel tudod szabályozni.

en: Instructions
hu: Instrukciók

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
hu: A köszönet oldalon és e-mailekben megjelenő instrukciók.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
hu: A köszönet oldalon megjelenő instrukciók.

en: Integration
hu: Integráció

en: International Flat Rate
hu: Nemzetközi átalánydíj

en: International Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
hu: A nemzetközi átalánydíjas kiszállítással egy fix egységár alkalmazható a szállításra.

en: Introduction
hu: Bevezető

en: Invalid %s
hu: Érvénytelen %s

en: Invalid %s ID
hu: Érvénytelen %s azonosító

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
hu: Érvénytelen aláírás - a paraméterek sorbarendezése sikertelen

en: Invalid Signature - provided signature does not match
hu: Érvénytelen aláírás - a megadott aláírás nem egyezik

en: Invalid Signature - signature method is invalid
hu: Érvénytelen aláírás - a metódus aláírása érvénytelen

en: Invalid URL %s
hu: Érvénytelen URL %s

en: Invalid authentication method
hu: Érvénytelen hitelesítési mód

en: Invalid coupon ID
hu: Érvénytelen kuponazonosító

en: Invalid coupon ID or code: %s
hu: Érvénytelen kupon ID vagy kód: %s

en: Invalid coupon code
hu: Érvénytelen kuponkód

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
hu: Érvénytelen kupontípus - a kupon típusa a következők valamelyike kell legyen: %s

en: Invalid customer
hu: Érvénytelen vásárló

en: Invalid customer "%s"
hu: Érvénytelen vásárló "%s"

en: Invalid customer Email
hu: Érvnytelen vásárlói e-mail

en: Invalid customer ID
hu: Érvénytelen vásárlóazonosító

en: Invalid download link.
hu: Érvénytelen letöltési link.

en: Invalid key
hu: Érvénytelen kulcs

en: Invalid nonce - nonce has already been used
hu: Érvénytelen egyszer használatos szám - a szám már fel lett használva

en: Invalid nonce verification
hu: Érvénytelen egyszer használatos megerősítési szám

en: Invalid order "%s"
hu: Érvénytelen rendelés "%s"

en: Invalid order ID
hu: Érvénytelen rendelés azonosító

en: Invalid order note ID
hu: Nem helyes rendelési jegyzet azonosító

en: Invalid order refund ID
hu: Érvénytelen rendelési visszatérítési azonosító

en: Invalid order status
hu: Érvénytelen rendelési állapot

en: Invalid order.
hu: Érvénytelen rendelés.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
hu: Érvénytelen rendelés. Ha rendelkezel azonosítóval, kérlek, jelentkezz be és próbáld újra.

en: Invalid payment method.
hu: Érvénytelen fizetési mód.

en: Invalid product "%s"
hu: Érvénytelen termék "%s"

en: Invalid product SKU
hu: Érvénytelen termék cikkszám

en: Invalid product attribute ID
hu: Érvénytelen termékattribútum azonosító

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
hu: Érvénytelen termékattribútum order_by típus - a termékattribútum order_by típusa a következők egyike kell legyen: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
hu: Érvénytelen termékattribútum-típus - a termékattribútum-típus a következők egyike kell legyen: %s

en: Invalid product category ID
hu: Érvénytelen termékkategória azonosító

en: Invalid product category ID "%s"
hu: Érvénytelen termékkategória azonosító "%s"

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
hu: Érvénytelen terméktípus -a terméktípus a következők egyike kell legyen: %s

en: Invalid refund amount
hu: Helytelen visszatérítési összeg

en: Invalid scope %s
hu: Érvénytelen hatáskor %s

en: Invalid shipping method.
hu: Érvénytelen szállítási mód.

en: Invalid tax rate ID: %s
hu: Érvénytelen adókulcs azonosító: %s

en: Invalid timestamp
hu: Érvénytelen időbélyeg

en: Invalid username or e-mail.
hu: Érvénytelen felhasználónév vagy e-mail cím.

en: Invalid webhook delivery
hu: Érvénytelen webkapocs kézbesítés

en: Invalid webhook delivery ID
hu: Érvénytelen webkapocs kézbesítési azonosító

en: Inventory
hu: Készlet

en: Invoice Prefix
hu: Számla előtag

en: Invoice for order {order_number}
hu: {order_number} rendelés számlája

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
hu: {order_date} keltezésű {order_number} rendelés számlája

en: Iran
hu: Irán

en: Iraq
hu: Irak

en: Isfahan (اصفهان)
hu: Iszfahán (اصفهان)

en: Isle of Man
hu: Man

en: Israel
hu: Izrael

en: Israeli Shekel
hu: izraeli sékel

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
hu: Erősen javasolt, hogy biztonsági mentést készíts az adatbázisról, mielőtt tovább lépsz. Biztos vagy benne, hogy lefuttatod a frissítőt?

en: Italy
hu: Olaszország

en: Item
hu: Tétel

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
hu: #%s termék készlete megemelve: %s volt, majd %s lett.

en: Item %s stock reduced from %s to %s.
hu: %s termékkészlet %s -ról %s -re csökkent.

en: Itemized
hu: Tételesen

en: Ivory Coast
hu: Elefántcsontpart

en: JSONP support is disabled on this site
hu: A JSONP támogatás ki van kapcsolva ezen az oldalon

en: Japan
hu: Japán

en: Japanese Yen
hu: japán yen

en: Jordan
hu: Jordánia

en: Kazakhstan
hu: Kazahsztán

en: Kenyan shilling
hu: Kenyai shilling

en: Kerman (کرمان)
hu: Kermán (کرمان)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
hu: Kermánsáh (کرمانشاه)

en: Key Details
hu: Kulcs adatai

en: Keys/Apps
hu: Kulcsok/Alkalmazások

en: Khuzestan  (خوزستان)
hu: Huzesztán (خوزستان)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
hu: Kohgiluyeh és Boyer Ahmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kurdistan / کردستان)
hu: Kurdisztán (کردستان)

en: Kuwait
hu: Kuvait

en: Kyoto
hu: Kiotó

en: Kyrgyzstan
hu: Kirgizisztán

en: L/W/H
hu: H/Sz/M

en: Language
hu: Nyelv

en: Laos
hu: Laosz

en: Last 7 Days
hu: Elmúlt 7 nap

en: Last Access
hu: Utolsó hozzáférés

en: Last Month
hu: Múlt hónap

en: Last Name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Keresztnév

en: Last order
hu: Utolsó rendelés

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Last warning, are you sure?
hu: Utolsó figyelmeztetés, biztos vagy benne?

en: Latvia
hu: Lettország

en: Learn More
hu: További információk

en: Learn More About Templates
hu: Bővebb információ a sablonokról

en: Learn how to update outdated templates
hu: Tanuld meg, hogyan frissítheted az idejét múlt sablonokat

en: Learn more
hu: További információk

en: Leave a Reply to %s
hu: Válasz %s véleményére

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
hu: Hagyd üresen a korlátlan újbóli letöltéshez.

en: Lebanon
hu: Libanon

en: Left
hu: Bal oldalt

en: Left with space
hu: Bal oldalt szóközzel

en: Length
hu: Hosszúság

en: Length (%s)
hu: Hosszúság (%s)

en: Let's Go!
hu: Rajta!

en: Liberia
hu: Libéria

en: Libya
hu: Líbia

en: Limit usage to X items
hu: Felhasználás korlátozása X tételre

en: Link previous orders
hu: Korábbi rendelések hozzárendelése

en: Linked Products
hu: Kapcsolódó termékek

en: List
hu: Lista

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
hu: Alább felsorolhatóak további adónemek (soronként 1). Ezek az alapértelmezett <code>Szabványos adókulcs</code> mellett fognak megjelenni.

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
hu: Az engedélyezett e-mail címek listája, amivel össze kell vetni a vásárló számlázási e-mail címét, amikor leadja a rendelését. Az e-mail címeket vesszővel válaszd el.

en: Lithuania
hu: Litvánia

en: Load billing address
hu: Számlázási cím betöltése

en: Load shipping address
hu: Szállítási cím betöltése

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
hu: Betöltöd a vásárló számlázási adatait? Ez minden jelenleg beírt számlázási adatot törölni fog.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hu: Betöltöd a vásárló szállítási adatait? Ez minden jelenleg beírt szállítási adatot törölni fog.

en: Loading&hellip;
hu: Betöltés&hellip;

en: Local Delivery
hu: Helyi kézbesítés

en: Local Pickup
hu: Személyes átvétel

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
hu: A helyi kézbesítés egy egyszerű szállítási mód a rendelések helyi kézbesítésére.

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
hu: A személyes átvétel egy egyszerű szállítási mód a rendelések üzletben való átvételére.

en: Location
hu: Helyszín

en: Log Directory Writable
hu: A naplózási könyvtár írható

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
hu: PayPal események naplózása, úgymint IPN lekérések, helye <code>%s</code>

en: Log file: %s (%s)
hu: Naplófájl: %s (%s)

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Log in to Download Files
hu: Jelentkezz be a fájlok letöltéséhez

en: Logged in as %s
hu: Bejelentkezve, mint %s

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Logs
hu: Naplók

en: Looking for a WooCommerce theme?
hu: WooCommerce sablont keresel?

en: Lost Password
hu: Elfelejtett jelszó

en: Lost your password?
hu: Elfelejtetted a jelszavadat?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hu: Elfelejtetted a jelszavadat? Kérlek, írd be a felhasználónevedet vagy e-mail címedet. Küldeni fogunk egy linket e-mailben az új jelszó készítéséhez.

en: Low Stock Threshold
hu: Alacsony készlet határ

en: Low in stock
hu: Alacsony készleten

en: Luristan (لرستان)
hu: Loresztán (لرستان)

en: Luxembourg
hu: Luxemburg

en: LxWxH in decimal form
hu: HxSzxM tizedes formában

en: M j, Y @ G:i
hu: Y M j @ G:i

en: MM / YY
hu: HH / ÉÉ

en: Macao S.A.R., China
hu: Makaó

en: Macedonia
hu: Macedónia

en: Madagascar
hu: Madagaszkár

en: Make a duplicate from this product
hu: Duplikátum készítése a termékről

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
hu: Fizetés közvetlenül a bankszámlánkra. Megjegyzésként, kérlek, tüntesd fel a rendelés azonosítóját. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.

en: Malacca (Melaka)
hu: Melaka

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Malaysian Ringgits
hu: maláj ringgit

en: Maldives
hu: Maldiv-szigetek

en: Malta
hu: Málta

en: Manage Stock
hu: Készletkezelés

en: Manage stock?
hu: Készletkezelés?

en: Managing Orders
hu: Rendelések kezelése

en: Manual
hu: Manuális

en: Manually sent
hu: Kézzel küldve

en: Mark complete
hu: Teljesítettnek jelöl

en: Mark on-hold
hu: Visszatartottnak jelöl

en: Mark processing
hu: Feldolgozás alattinak jelöl

en: Marshall Islands
hu: Marshall-szigetek

en: Mauritania
hu: Mauritánia

en: Max Upload Size
hu: Max feltöltési méret

en: Max price
hu: Max ár

en: Maximum size: %s
hu: Maximális méret: %s

en: Maximum spend
hu: Maximum költés

en: Mazandaran (مازندران)
hu: Mázandarán (مازندران)

en: Measurements
hu: Méretek

en: Menu order
hu: Menü sorrend

en: Method
hu: Mód

en: Method Title
hu: Mód neve

en: Method availability
hu: Mód elérhetősége

en: Mexican Peso
hu: mexikói peso

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Micronesia
hu: Mikronézia

en: Min price
hu: Min ár

en: Minimum Order Amount
hu: Minimális rendelési összeg

en: Minimum spend
hu: Minimum költséghatár

en: Missing customer_id field
hu: Hiányzó customer_id mező

en: Missing parameter %s
hu: Hiányzó %s paraméter

en: Modal Color
hu: Modális ablak színe

en: Money Spent
hu: Elköltött összeg

en: Mongolia
hu: Mongólia

en: Montenegro
hu: Montenegró

en: Monthly
hu: Havi

en: Morocco
hu: Marokkó

en: Most Discount
hu: Legnagyobb kedvezmény

en: Most Popular
hu: Legnépszerűbb

en: Most Stocked
hu: Magas készleten

en: Move this item to the Trash
hu: Elem lomtárba helyezése

en: Move to Trash
hu: Áthelyezés a lomtárba

en: Mozambique
hu: Mozambzik

en: Municipality
hu: Község

en: Music
hu: Zene

en: My Account
hu: Fiókom

en: My Account Endpoints
hu: Fiókom végpontok

en: My Account Page
hu: Fiókom oldal

en: My Address
hu: Címem

en: My Addresses
hu: Címeim

en: MySQL Version
hu: MySQL verzió

en: Myanmar
hu: Mianmar

en: Name
hu: Név

en: Name (Last, First)
hu: Név (keresztnév, vezetéknév)

en: Name (numeric)
hu: Név (numerikus)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
hu: Az attribútum neve (ahogyan a honlapon megjelenik).

en: Namibia
hu: Namíbia

en: Need a theme? Try Storefront
hu: Egy sablonra van szükséged? Próbáld ki a Storefrontot.

en: Nepal
hu: Nepál

en: Nepali Rupee
hu: Nepáli Rúpia

en: Net Sales amount
hu: Nettó eladás

en: Net profit
hu: Nettó profit

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Netherlands Antilles
hu: Holland Antillák

en: Network enabled
hu: Hálózat engedélyezve

en: Never
hu: Soha

en: Never show stock amount
hu: Soha ne mutassa a készletmennyiséget

en: New %s
hu: Új %s

en: New Caledonia
hu: Új-Kaledónia

en: New Coupon
hu: Új kupon

en: New Mexico
hu: Új-Mexikó

en: New Order
hu: Új rendelés

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
hu: Új jelszó (hagyd üresen ha nem kívánod módosítani)

en: New Product
hu: Új termék

en: New Product Category Name
hu: Új termékkategória neve

en: New Product Tag Name
hu: Új termékcímke neve

en: New Shipping Class Name
hu: Új szállítási osztály neve

en: New South Wales
hu: Új-Dél-Wales

en: New Webhook
hu: Új webkapocs

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: New Zealand Dollar
hu: új-zélandi dollár

en: New account
hu: Új fiók

en: New customer order
hu: Új vásárlói rendelés

en: New order
hu: Új rendelés

en: New password
hu: Új jelszó

en: New passwords do not match.
hu: Az új jelszavak nem egyeznek.

en: New products
hu: Új termékek

en: New products added to %s
hu: Új termékek hozzáadva: %s

en: New products tagged %s
hu: Új termékek %s címkével

en: Newfoundland and Labrador
hu: Új-Fundland és Labrador

en: Next &rsaquo;
hu: Következő &rsaquo;

en: Next Steps
hu: Következő lépések

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Next you'll need to give your product a price.
hu: A következő lépésben meg kell adnod a termék árát.

en: Nigeria
hu: Nigéria

en: Nigerian Naira
hu: Nigériai naira

en: No
hu: nem

en: No %1$s data specified to create %1$s
hu: Nincs %1$s adat megadva a(z) %1$s létrehozásához

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
hu: Nincs %1$s adat megadva a(z) %1$s létrehozásához/szerkesztéséhez

en: No %1$s data specified to edit %1$s
hu: Nincs %1$s adat megadva a(z) %1$s szerkesztéséhez

en: No %s found with the ID equal to %s
hu: Nem található %s a következő azonosítóval: %s

en: No Coupons found
hu: Nem találhatóak kuponok

en: No Coupons found in trash
hu: Nem találhatóak kuponok a lomtárban

en: No Orders found
hu: Nem találhatóak rendelések

en: No Orders found in trash
hu: Nem találhatóak rendelések a lomtárban

en: No Product Tags found
hu: A termékcímkék nem találhatóak

en: No Products found
hu: Nem találhatóak termékek

en: No Products found in trash
hu: Nem találhatóak termékek a lomtárban

en: No Shipping Class Cost
hu: Szállítási osztály nélküli költség

en: No Webhooks found
hu: Nem találhatóak webkapcsok

en: No Webhooks found in trash
hu: Nem találhatóak webkapcsok a lomtárban

en: No address
hu: Nincs cím

en: No attributes currently exist.
hu: Jelenleg nincsenek attribútumok.

en: No billing address set.
hu: Nincs megadva számlázási cím.

en: No categories
hu: Nincsenek kategóriák

en: No coupons found in range
hu: Nem találhatóak kuponok az időszakra

en: No customer selected
hu: Nincs kiválasztva vásárló

en: No customers found.
hu: Nem találhatóak vásárlók.

en: No default
hu: Nincs alapértelmezett

en: No file defined
hu: Nincs fájl megadva

en: No longer exists
hu: Már nem létezik

en: No low in stock products found.
hu: Egy termék sincs alacsony készleten.

en: No maximum
hu: Nincs maximum

en: No minimum
hu: Nincs minimum

en: No out of stock products found.
hu: Egy termék se fogyott el.

en: No product categories exist.
hu: Nincsenek termékkategóriák.

en: No product to duplicate has been supplied!
hu: Nincs megadva duplikálandó termék!

en: No products found in range
hu: Nem találhatóak termékek az időszakra

en: No products found.
hu: Nem találhatóak termékek.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
hu: Egy termék készlete sem növekedett - lehet, hogy nincs engedélyezve a készletkezelés.

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
hu: Egy termék készlete sem csökkent - lehet, hogy nincs engedélyezve a készletkezelés.

en: No products in the cart.
hu: Nincsenek termékek a kosárban.

en: No products were found matching your selection.
hu: Egy termék se felelt meg a keresésnek.

en: No restrictions
hu: Nincsenek korlátozások

en: No route was found matching the URL and request method
hu: Nem található az URL-hez és lekérési módhoz tartozó útvonal

en: No row(s) selected
hu: Nincsenek kiválasztva sorok

en: No shipping address set.
hu: Nincs megadva szállítási cím.

en: No shipping class
hu: Nincs szállítási osztály

en: No taxes found in this period
hu: Nem találhatóak adók erre az időszakra

en: No thanks
hu: Nem, köszönöm

en: No time right now? If you don’t want to go through the wizard, you can skip and return to the WordPress dashboard. Come back anytime if you change your mind!
hu: Nincs most rá időd? Ha nem szeretnél most végiglépni a varázslón, akkor kihagyhatod és visszatérhetsz a WordPress vezérlőpultra. Ha meggondoltad magad, akkor bármikor visszatérhetsz ide.

en: No used coupons found
hu: Nem találhatóak felhasznált kuponok

en: No variations added
hu: Nincsenek hozzáadva variációk

en: No, I will enter prices exclusive of tax
hu: Nem, a nettó árakat fogom beírni

en: No, do not bother me again
hu: Nem, ne zavarjatok többet

en: None
hu: Nincs

en: Norfolk Island
hu: Norfolk-sziget

en: North Carolina
hu: Észak-Karolina

en: North Dakota
hu: Észak-Dakota

en: North Khorasan (خراسان جنوبی)
hu: Észak-Horászán (خراسان جنوبی)

en: North Korea
hu: Észak-Korea

en: Northern Cape
hu: Észak-Fokföld

en: Northern Mariana Islands
hu: Északi-Mariana-szigetek

en: Northern Territory
hu: Északi terület

en: Norway
hu: Norvégia

en: Norwegian Krone
hu: norvég korona

en: Not Declared
hu: Nincs megadva

en: Not right now
hu: Most nem

en: Not that bad
hu: Nem olyan rossz

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
hu: {site_title} rendelésedhez {order_date} dátummal megjegyzést fűztek

en: Note to customer
hu: Megjegyzés a vásárlónak

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
hu: Megjegyzés: a vásárló automatikusan jogot kap a letöltéshez, ha a rendelés állapota feldolgozás alatt/teljesített lesz.

en: Notification Recipient(s)
hu: Értesítés címzettje(i)

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Nuevo León
hu: Új-León

en: Number of Decimals
hu: Tizedesek száma

en: Number of Orders
hu: Rendelések száma

en: Number of coupons used
hu: Felhasznált kuponok száma

en: Number of items sold
hu: Eladott tételek száma

en: Number of orders
hu: Rendelések száma

en: Number of products to show
hu: Megjelenítendő termékek száma

en: Number of reviews to show
hu: Megjelenítendő értékelések száma

en: OR
hu: VAGY

en: OR enter path to file:
hu: VAGY írj be egy útvonalat a fájlhoz:

en: Official Extensions
hu: Hivatalos bővítmények

en: Official Themes
hu: Hivatalos sablonok

en: Offline Payments
hu: Offline fizetési módok

en: Offline gateways require manual processing, but can be useful in certain circumstances or for testing payments.
hu: Az offline fizetési módok kézi feldolgozást igényelnek, de bizonyos körülmények között  vagy tesztelési célokra hasznosak lehetnek.

en: Oman
hu: Omán

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Visszatartott <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Visszatartott <span class="count">(%s)</span>

en: On-sale Products
hu: Akciós termékek

en: Once created, these pages can be managed from your admin dashboard on the %sPages screen%s. You can control which pages are shown on your website via %sAppearance > Menus%s.
hu: A létrejöttüket követően az oldalak az adminisztrációs vezérlőpultból kezelhetők az %sOldalak alatt%s. A weboldaladon megjelenő oldalakat a %sMegjelenés > Menük%s alatt tudod szabályozni.

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
hu: Soronként egy: Opció neve | Extra költség [+- százalék] | Költség típusa (order, class vagy item) Példa: <code>Elsőbbségi kiszállítás | 1360 [+ 0.2%] | order</code>.

en: Only %s left in stock
hu: Csak %s maradt készleten

en: Only allow reviews from "verified owners"
hu: Csak "megerősített tulajdonosok" írhatnak értékeléseket

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
hu: Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.

en: Only ship to the customer's billing address
hu: Szállítás csak a vásárló számlázási címére

en: Only show children of the current category
hu: Csak a jelenlegi kategória alkategóriáit mutassa

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
hu: Csak az alacsony készletet mutassa, pl. "Csak 2 maradt készleten" "Készleten" helyett

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
hu: Opció neve | Extra költség [+- százalék%] | Költség típusa (order, class vagy item)

en: Optional
hu: Opcionális

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
hu: Itt opcionálisan kategóriákat rendelhetsz a termékeidhez, hogy könnyebb legyen azokat böngészni és keresni az üzletben.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
hu: Opcionálisan szabályozható, hogy milyen adózási osztályt kapjon a szállítás, vagy hagyd üresen, ha a szállítási adó a kosárban lévő termékektől függ.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
hu: Opcionálisan engedélyezheted a "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) beállítást és bemásolhatod ide az azonosítótokent. Ez lehetővé teszi a fizetések hitelesítését a PayPal IPN nélkül.

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
hu: Opcionálisan megadhatod a használni kívánt oldal stílusát. Ezek a PayPal azonosítódban találhatók.

en: Or, enter tax rate ID:
hu: Vagy írd be az adókulcs azonosítóját

en: Order
hu: Rendelés

en: Order #%s
hu: Rendelés #%s

en: Order #%s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
hu: A(z) #%s rendelés visszatérítettként lett megjelölve - PayPal indoklási kód: %s

en: Order #%s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %s
hu: A(z) #%s rendelés visszatartottként lett megjelölve visszafordítás miatt - PayPal indoklási kód: %s

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
hu: A #%s rendelés visszafordulása törölve lett. Kérlek, ellenőrizd a fizetés állapotát és ennek megfelelően frissítsd a rendelés állapotát itt: %s

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
hu: #%s számú rendelés %s keltezéssel és &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: Order #123 details]
en: %s #%s details
hu: %s #%s részletei

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
hu:  <mark class="order-number">%s</mark> rendelés leadva <mark class="order-date">%s</mark> dátummal és jelenleg <mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order &ndash; %s
hu: Rendelés &ndash; %s

en: Order Again
hu: Újrarendelés

en: Order Created
hu: Rendelés létrehozva

en: Order Deleted
hu: Rendelés törölve

en: Order Details
hu: Rendelés részletei

en: Order Fully Refunded
hu: Rendelés teljesen visszatérítve

en: Order ID
hu: Rendelés azonosítója

en: Order ID is invalid
hu: A rendelési azonosító érvénytelen

en: Order Notes
hu: Megjegyzés

en: Order Number:
hu: Rendelés szám:

en: Order Received
hu: Rendelés megérkezett

en: Order Total
hu: Rendelés végösszeg

en: Order Updated
hu: Rendelés frissítése

en: Order Updates
hu: Rendelési frissítések

en: Order by
hu: Rendezés

en: Order cancelled by customer.
hu: Rendelés visszamondva a vásárló által.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
hu: A teljesített rendelés e-mailek akkor kerülnek kiküldésre, amikor a rendelés teljesítettnek jelölt és általában a szállítás megtörténését jelzik.

en: Order date:
hu: Rendelés dátuma:

en: Order draft updated.
hu: Rendelés piszkozat frissítve.

en: Order item ID is required
hu: A rendelési tétel azonosítója kötelező

en: Order item ID provided is not associated with order
hu: A megadott rendelési tételazonosító nincs a rendeléshez kapcsolva

en: Order note is required
hu: A rendelési megjegyzés kötelező

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
hu: %s vásárolta %s

en: Order number: %s
hu: Rendelés száma: %s

en: Order partially refunded emails are sent to customers when their orders are partially refunded.
hu: A részlegesen visszatérített e-mailek akkor kerülnek kiküldésre, amikor a rendelésük részlegesen vissza lett térítve.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are marked refunded.
hu: A rendelés visszatérítve e-mailek akkor kerülnek kiküldésre, amikor a rendelésük visszatérítettnek lett jelölve.

en: Order restored to revision from %s
hu: Rendelés visszaállítva a következőből: %s

en: Order saved.
hu: Rendelés elmentve.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
hu: A rendelés időzítésre került: <strong>%1$s</strong>.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
hu: Visszamondva

[ctx: Order status]
en: Completed
hu: Teljesítve

[ctx: Order status]
en: Failed
hu: Sikertelen

[ctx: Order status]
en: On Hold
hu: Fizetésre vár

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
hu: Fizetésre vár

[ctx: Order status]
en: Processing
hu: Feldolgozás alatt

[ctx: Order status]
en: Refunded
hu: Visszatérítve

en: Order status changed by bulk edit:
hu: Rendelési állapot megváltoztatva tömeges szerkesztéssel:

en: Order status changed from %s to %s.
hu: Rendelés állapota %s volt, majd %s lett.

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
hu[0]: Rendelés állapota megváltoztatva.
hu[1]: %s rendelés állapota megváltoztatva.

en: Order status:
hu: Rendelés állapota:

en: Order submitted.
hu: Rendelés beküldve.

en: Order updated and email sent.
hu: A rendelés frissítve és az e-mail elküldve.

en: Order updated.
hu: Rendelés frissítve.

en: Order {order_number} details
hu: {order_number} rendelés adatai

en: Orders
hu: Rendelések

en: Other
hu: Egyéb

en: Our Bank Details
hu: Bank adatai

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
hu: A WooCommerce kiegészítők katalógusát megtalálod a WooThemes.com oldalon: <a href="%S">WooCommerce kiegészítők katalógusa</a>

en: Out Of Stock Threshold
hu: Nincs készleten határ

en: Out Of Stock Visibility
hu: Nincs készleten láthatóság

en: Out of stock
hu: Elfogyott

en: Overrides
hu: Felülírások

en: Owner of these keys.
hu: A kulcsok tulajdonosa.

en: PDT payment completed
hu: PDT fizetés befejeződött

en: PHP Max Input Vars
hu: PHP max bemeneti változó

en: PHP Post Max Size
hu: PHP Post max méret

en: PHP Time Limit
hu: PHP időkorlát

en: PHP Version
hu: PHP verzió

en: Page %d
hu: %d. oldal

en: Page Name
hu: Oldal neve

en: Page Setup
hu: Oldalak beállítása

en: Page Style
hu: Oldal stílus

en: Page contents:
hu: Oldal tartalma:

en: Page does not contain the shortcode: %s
hu: Az oldal nem tartalmazza a gyorskódot: %s

en: Page does not exist
hu: Az oldal nem létezik

en: Page not set
hu: Az oldal nincs beállítva

[ctx: Page setting]
en: Cart
hu: Kosár

[ctx: Page setting]
en: Checkout
hu: Pénztár

[ctx: Page setting]
en: My Account
hu: Fiókom

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
hu: Üzlet főoldal

[ctx: Page slug]
en: cart
hu: kosar

[ctx: Page slug]
en: checkout
hu: penztar

[ctx: Page slug]
en: my-account
hu: fiokom

[ctx: Page slug]
en: shop
hu: uzlet

[ctx: Page title]
en: Cart
hu: Kosár

[ctx: Page title]
en: Checkout
hu: Pénztár

[ctx: Page title]
en: My Account
hu: Fiókom

[ctx: Page title]
en: Shop
hu: Üzlet

[ctx: Pagination, like `1 of 3`]
en: %1$s of %2$s
hu: %1$s / %2$s

en: Pakistan
hu: Pakisztán

en: Pakistani Rupee
hu: Pakisztáni rúpia

en: Palestinian Territory
hu: Palesztina

en: Papua New Guinea
hu: Pápua Új-Guinea

en: Paraguayan Guaraní
hu: paraguayi guaraní

en: Parent
hu: Szülő

en: Parent %s
hu: Szülő %s

en: Parent %s:
hu: Szülő %s:

en: Parent Coupon
hu: Szülő kupon

en: Parent Orders
hu: Szülő rendelések

en: Parent Product
hu: Szülő termék

en: Parent Product Category
hu: Szülő termékkategória

en: Parent Product Category:
hu: Szülő termékkategória:

en: Parent Shipping Class
hu: Szülő szállítási osztály

en: Parent Shipping Class:
hu: Szülő szállítási osztály:

en: Parent Theme Author URL
hu: A szülő sablon készítőjének címe

en: Parent Theme Name
hu: Szülő sablon neve

en: Parent Theme Version
hu: Szülő sablon verziója

en: Parent Webhook
hu: Szülő webkapocs

en: Partial Refund Email Heading
hu: Részleges visszatérítés e-mail fejléc

en: Partial Refund Subject
hu: Részleges visszatérítés tárgy

en: Partially Refunded order
hu: Részlegesen visszatérített rendelés

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Change
hu: Jelszó módosítás

en: Password Reset Instructions
hu: Jelszó megváltoztatásának lépései

en: Password Reset for {site_title}
hu: {site_title} jelszó megváltoztatása

en: Password is required.
hu: A jelszó kötelező.

en: Password reset is not allowed for this user
hu: Az új jelszó igénylése nem engedélyezett a felhasználónak

en: Passwords do not match.
hu: A jelszavak nem egyeznek.

en: Paused
hu: Szüneteltetve

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
hu: Szüneteltetve <span class="count">(%s)</span>

en: Pay
hu: Fizetés

en: Pay Now
hu: Fizetés

en: Pay for Order
hu: Rendelés kifizetése

en: Pay for order
hu: Rendelés kifizetése

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
hu: Fizessen PayPal-on keresztül; fizethet hitelkártyával is, ha esetleg nem rendelkezne PayPal számlával.

en: Pay with cash upon delivery.
hu: Fizetés készpénzben átvételkor.

en: PayPal Acceptance Mark
hu: PayPal védjegy

en: PayPal Email
hu: PayPal e-mail cím

en: PayPal Email Address:
hu: PayPal e-mail cím:

en: PayPal Identity Token
hu: PayPal azonosítótoken

en: PayPal Sandbox
hu: PayPal homokozó

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
hu: A PayPal egyetlen cím elküldését teszi lehetővé. Ha a PayPal-t használod a szállítások felcímkézésére, akkor lehet, hogy a szállítási címet akarod inkább elküldeni, mint a számlázásit.

en: PayPal does not support your store currency.
hu: A PayPal nem támogatja az üzleted pénznemét.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
hu: A PayPal homokozó használható teszt fizetésekre. Regisztrálj fejlesztői fiókot <a href="%s">itt</a>.

en: PayPal standard sends customers to PayPal to enter their payment information. PayPal IPN requires fsockopen/cURL support to update order statuses after payment. Check the %ssystem status%s page for more details.
hu: A PayPal Standard átküldi a vásárlókat a PayPal oldalára a fizetési adataik megadásához. Ahhoz, hogy fizetés után a PayPal IPN frissíteni tudja a rendelések állapotát, fsockopen/cURL támogatás szükséges. További információkért tekintsd meg a %srendszerállapot%s oldalt.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
hu: A PayPal ezt a kommunikációs módot használja a tranzakciók adatainak visszaküldésekor.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
hu: A PayPal megerősíti a címeket, így ez a beállítás problémákat okozhat (azt javasoljuk hagyd kikapcsolva).

en: Payment %s via IPN.
hu: IPN-en keresztüli fizetés: %s.

en: Payment Action
hu: Fizetési művelet

en: Payment Gateway
hu: Fizetési mód

en: Payment Gateways
hu: Fizetési módok

en: Payment Method:
hu: Fizetési mód:

en: Payment Mode
hu: Fizetési mód

en: Payment for order #%d from %s has failed. The order was as follows:
hu: #%d rendelés fizetése a %s fizetésből hibás. A következők:

en: Payment for order %s refunded
hu: %s rendelés fizetése visszatérítve

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
hu: A fizetési módok cURL segítségével kommunikálhatnak távoli szerverekkel a fizetések hitelesítése érdekében, de más bővítmények is használhatják távoli szolgáltatásokkal való kommunikációra.

en: Payment method ID and title are required
hu: A fizetési mód azonosítója és neve kötelező

en: Payment method added.
hu: Fizetési mód hozzáadva.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
hu: Fizetési mód leírása, amit a vásárló a weboldalon látni fog.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
hu: Fizetési mód leírása amit a vásárló a weboldalon látni fog.

en: Payment pending: %s
hu: Fizetés függőben: %s

en: Payment to be made upon delivery.
hu: A fizetés átvételkor történik.

en: Payment via %s
hu: Fizetési mód: %s

en: Payment was declined - please try another card.
hu: A fizetés megtagadva - kérlek, próbálkozz egy másik kártyával.

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
hu: A fizetés sikertelen. - A vásárló használjon másik kártyát.

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
hu: A fizetést megtagadta a Simplify Commer

en: Payments
hu: Fizetési módok

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Fizetésre váró <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Fizetésre váró <span class="count">(%s)</span>

en: Per Class: Charge shipping for each shipping class individually
hu: Osztályonként: minden egyes szállítási osztályra külön számítson szállítási költséget

en: Per Order: Charge shipping for the most expensive shipping class
hu: Rendelésenként: a legdrágább szállítási osztályra számítson szállítási költséget

en: Percentage of cart total
hu: Kosár végösszeg százaléka

en: Perfect
hu: Tökéletes

en: Period
hu: Időszak

en: Permanently deleted %s
hu: Véglegesen törölt %s

en: Permanently deleted customer
hu: Véglegesen törölt vásárló

en: Permanently deleted order note
hu: Véglegesen törölt rendelési megjegyzés

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Permissions is missing.
hu: A jogosultságok hiányoznak.

en: Philippine Pesos
hu: fülöp-szigeteki peso

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Phone
hu: Telefonszám

en: Pitcairn
hu: Pitcairn-szigetek

en: Place order
hu: Megrendelés elküldése

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
hu: A homokozó módba lépéshez a homokozós API kulcsokat add meg (nem kerülnek feldolgozásra a valódi fizetések).

en: Placeholder
hu: Helytartó

en: Plain text
hu: Szöveges

en: Plain text template
hu: Szöveges sablon

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
hu: Kérlek, válassz egy terméket, amit a kosárba szeretnél tenni&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
hu: Kérlek, válassz termék opciókat&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
hu: Kérlek, válaszd ki a kosárba helyezni kívánt termékek mennyiségét&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
hu: Kérlek, másold ki és küldd el ezt az információt, amikor kapcsolatba lépsz az ügyfélszolgálattal:

en: Please enter a coupon code.
hu: Kérlek, írj be egy kuponkódot.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
hu: Kérlek, írj be egy előtagot a számlák sorszámának. Ha a PayPal azonosítódat más üzletekhez is használod, akkor győződj meg róla, hogy ez az előtag egyedi, mivel a PayPal nem engedélyez azonos számlasorszámmal rendeléseket.

en: Please enter a valid account username.
hu: Kérlek, írj be egy érvényes felhasználónevet.

en: Please enter a valid order ID
hu: Kérlek, írj be egy érvényes rendelési azonosítót

en: Please enter a valid order email
hu: Kérlek, írj be egy érvényes rendelési e-mail címet

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
hu: Kérlek, valós irányítószámot írj be.

en: Please enter an account password.
hu: Kérlek, válassz egy jelszót a fiókodhoz.

en: Please enter in a value less than the regular price.
hu: Kérlek, a normál árnál kisebb értéket adj meg.

en: Please enter in country code with two capital letters.
hu: Kérlek, írd be nagybetűkkel a kétbetűs országkódot.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
hu: Kérlek, tizedes (%s) formában add meg, ezres elválasztók nélkül.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
hu: Kérlek, add meg a monetáris számformátumot (%s) az ezres elválasztók és a pénznem megjelölés nélkül.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
hu: Kérlek, írd be a PayPal e-mail címedet; ez szükséges a fizetések fogadásához.

en: Please enter your current password.
hu: Kérlek, írd be a jelenlegi jelszavadat.

en: Please enter your password.
hu: Kérlek, írd be a jelszavadat.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
hu: Kérlek, töltsd fel fent az adataidat az elérhető fizetési módok megjelenítéséhez.

en: Please fill out all password fields.
hu: Kérlek, töltsd ki az összes jelszó mezőt.

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
hu: Kérlek, győződj meg róla, hogy a megadott kártyaadatok helyesek és a böngésződ támogatja a JavaScript-et.

en: Please note: you may still need to add local and product specific tax rates depending on your business location. If in doubt, speak to an accountant.
hu: Megjegyzés: elképzelhető, hogy a vállalkozásod helyétől függően még hozzá kell adnod a helyi és termékspecifikus adókulcsokat. Ha kételkedsz, akkor beszélj a könyvelőddel.

en: Please provide a valid email address.
hu: Kérlek, írj be egy érvényes e-mail címet.

en: Please rate the product.
hu: Kérlek, értékeld a terméket.

en: Please re-enter your password.
hu: Kérlek, ismételd meg a jelszavadat.

en: Please select a rating
hu: Kérlek, válassz egy értékelést

en: Please select some items.
hu: Kérlek, válassz tételeket.

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
hu: Kérlek, a csekket az üzlet neve, üzlet címe, üzlet városa, üzlet irányítószáma címre küldd.

en: Please, provide an attribute name and slug.
hu: Kérlek, add meg az attribútum nevét és keresőbarát nevét.

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Polish Zloty
hu: lengyel zloty

en: Popular Product Tags
hu: Népszerű termék címkék

en: Popularity (sales)
hu: Népszerűség (eladások száma)

en: Portugal
hu: Portugália

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
hu: Irányítószám a szabályhoz. Több értéket pontosvesszővel (;) válassz el. Hagyd üresen, ha az összesre alkalmazni szeretnéd. Helyettesítőkarakterek (*) használhatók. Az irányítószám határok (pl. 1011-9030) át lesznek alakítva önálló irányítószámokká.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
hu: &ldquo;%s&rdquo; címkével rendelkező bejegyzések

en: Pounds Sterling
hu: font sterling

en: Powered by WooCommerce
hu: A WooCommerce támogatásával

en: Prefecture
hu: Prefektúra

en: Premium Support
hu: Prémium támogatás

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; előnézete

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Price
hu: Ár

en: Price Display Suffix:
hu: Ár utótag megjelenítése:

en: Price:
hu: Ár:

en: Prices
hu: Árak

en: Prices Entered With Tax
hu: Adóval beírt árak

en: Pricing
hu: Árazás

en: Priority
hu: Prioritás

en: Private Key
hu: Privát kulcs

en: Private note
hu: Privát megjegyzés

en: Proceed to Checkout
hu: Tovább a pénztárhoz

en: Proceed to PayPal
hu: Tovább a PayPalhoz

en: Processing
hu: Feldolgozás alatt

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Feldolgozás alatt <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Feldolgozás alatt <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
hu: Rendelés feldolgozása

en: Product
hu: Termék

en: Product % Discount
hu: Termék % kedvezmény

en: Product Backorder
hu: Termék utánrendelés

en: Product Categories
hu: Termékkategóriák

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
hu: Termékkategóriák, -címkék, szállítási osztályok és attribútumok

en: Product Category
hu: Termékkategória

en: Product Created
hu: Termék létrehozva

en: Product Data
hu: Termékadatok

en: Product Deleted
hu: Termék törölve

en: Product Description
hu: Termékleírás

en: Product Discount
hu: Termék kedvezmény

en: Product Gallery
hu: Termékgaléria

en: Product ID or SKU is required
hu: A termékazonosító vagy cikkszám megadása kötelező

en: Product ID provided does not match this line item
hu: A megadott termékazonosító nem egyezik a sortétellel

en: Product ID:
hu: Termékazonosító:

en: Product IDs
hu: Termékazonosítók

en: Product Image
hu: Termékkép

en: Product Image Gallery
hu: Termék képgaléria

en: Product Images
hu: Termékképek

en: Product Name
hu: Termék neve

en: Product Ratings
hu: Termékértékelések

en: Product SKU must be unique.
hu: A termék cikkszámának egyedinek kell lennie.

en: Product SKU:
hu: Termék cikkszám:

en: Product Search
hu: Termékkereső

en: Product Settings
hu: Termék beállítások

en: Product Short Description
hu: Termék rövid leírása

en: Product Tag
hu: Termékcímke

en: Product Tags
hu: Termékcímkék

en: Product Thumbnails
hu: Termék bélyegképek

en: Product Transients Cleared
hu: Termék tranziensek törölve

en: Product Type
hu: Terméktípus

en: Product Types
hu: Terméktípusok

en: Product URL
hu: Termék URL

en: Product Updated
hu: Termék frissítve

en: Product attribute base
hu: Termékattribútum előtag

en: Product categories
hu: Termékkategóriák

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
hu: Az üzlet termékkategóriái itt kezelhetők. A kategóriák főoldalon való megjelenítési sorrendjét fogd és vidd módszerrel tudod szabályozni. Több kategória listázásához kattints a "Képernyő beállításai" linkre az oldal tetején.

en: Product category base
hu: Termékkategória előtag

en: Product creation failed, could not find original product:
hu: A termék létrehozása sikertelen, nem található az eredeti termék:

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
hu: Termék piszkozat frissítve. <a target="_blank" href="%s">Termék előnézete</a>

en: Product is invalid
hu: A termék érvénytelen

en: Product low in stock
hu: A termék alacsony készleten van

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
hu: A termék kötelezően nem szerepelhet a kategóriában, hogy a kupon érvényes maradjon vagy "Termék kedvezmény" esetén a felsorolt kategóriákban nem lévő termékek kedvezményesek.

en: Product name
hu: Termék neve

en: Product out of stock
hu: A termék nincs készleten.

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
hu: Termék publikálva. <a href="%s">Termék megtekintése</a>

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
hu: Mny

en: Product quantity is required
hu: A termékmennyiség megadása kötelező

en: Product quantity must be a positive float
hu: A termékmennyiség egy pozitív lebegőpontos szám kell legyen

en: Product restored to revision from %s
hu: Termék visszaállítva a következőből: %s

en: Product saved.
hu: Termék elmentve.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
hu: A termék időzítésre került: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Termék előnézete</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
hu: Termék beküldve. <a target="_blank" href="%s">Termék előnézete</a>

en: Product tag base
hu: Termékcímke előtag

en: Product updated.
hu: Termék frissítve.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
hu: Termék frissítve. <a href="%s">Termék megtekintése</a>

en: Products
hu: Termékek

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
hu: &ldquo;%s&rdquo; címkével rendelkező termékek

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
hu: A kosárban kötelezően nem szereplő termékek, amik a kupon használatához kellenek vagy "Termék kedvezmény" esetén a nem kedvezményes termékek.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
hu: A kosárban kötelezően szereplő termékek, amik a kupon használatához kellenek vagy "Termék kedvezmény" esetén a kedvezményes termékek.

en: Provided order currency is invalid
hu: A megadott rendelési pénznem érvénytelen

en: Province
hu: Tartomány

en: Public
hu: Publikus

en: Public Key
hu: Publikus kulcs

en: Publish Your Product!
hu: Publikáld a terméked!

en: Purchase Note
hu: Vásárlási megjegyzés

en: Purchased
hu: Vásárlás

en: QRCode
hu: QR kód

en: Qatar
hu: Katár

en: Qom (قم)
hu: Kom (قم)

en: Qty
hu: Mny

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Quantity: %s
hu: Mennyiség: %s

en: Query type
hu: Lekérés típusa

en: Quick&nbsp;Edit
hu: Gyors&nbsp;szerkesztés

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Rate
hu: Adókulcs

en: Rate %
hu: Adókulcs %

en: Rate (%)
hu: Adókulcs (%)

en: Rate code
hu: Adókulcs kód

en: Rate name
hu: Adókulcs neve

en: Rate&hellip;
hu: Értékelés&hellip;

en: Rate&nbsp;%
hu: Adókulcs&nbsp;%

en: Rated %d out of 5
hu: Értékelés: %d / 5

en: Rated %s out of 5
hu: Értékelés: %s / 5

en: Rating
hu: Értékelés

en: Ratings are required to leave a review
hu: Vélemény írásához kötelező az értékelés

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
hu: Razavi Horászán (خراسان رضوی)

en: Re-enter new password
hu: Új jelszó megismétlése

en: Read
hu: Olvasás

en: Read More
hu: Tovább

en: Read More About Storefront
hu: Bővebb információ a Storefrontról

en: Read all about it
hu: Tudj meg róla többet

en: Read more
hu: Tovább

en: Read more about getting started
hu: Olvass tovább a kezdeti lépésekről

en: Read/Write
hu: Olvasás/Írás

en: Ready!
hu: Kész!

en: Reason for refund (optional)
hu: A visszatérítés oka (opcionális)

en: Receiver Email
hu: Címzett e-mail címe

en: Recent Orders
hu: Legutóbbi rendelések

en: Recent Reviews
hu: Legújabb értékelések

en: Recently Viewed Products
hu: Legutóbb megtekintett termékek

en: Recipient(s)
hu: Címzett(ek)

en: Recount terms
hu: Kifejezések újraszámolása

en: Redirect only
hu: Csak átirányítás

en: Redirect to the cart page after successful addition
hu: Átirányítás a kosár oldalra sikeres hozzáadás után

en: Reduce line item stock
hu: Sorkészlet csökkentése

en: Reduced Rate%sZero Rate
hu: Csökkentett adókulcs%sNullás adókulcs

en: Refresh stats
hu: Statisztika frissítése

en: Refreshed stats for %s
hu: %s statisztikái frissítve

en: Refund
hu: Visszatérítés

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
hu: %s visszatérítés %s-en keresztül

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
hu: %s visszatérítése kézzel

en: Refund &ndash; %s
hu: Visszatérítés &ndash; %s

en: Refund Failed: No transaction ID
hu: Visszatérítés sikertelen: nincs tranzakció azonosító

en: Refund amount
hu: Visszatérítendő összeg

en: Refund amount is required
hu: A visszatérítés összege kötelező

en: Refund amount must be positive
hu: A visszatérítés összege pozitív kell legyen

en: Refund failed
hu: A visszatérítés sikertelen

en: Refund was declined.
hu: A visszatérítés megtagadva.

en: Refunded
hu: Visszatérítve

en: Refunded %s - Refund ID: %s
hu: %s visszatérítve - visszatérítés azonosítója: %s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Visszatérített <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Visszatérített <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
hu: Visszatérített rendelés

en: Refunds
hu: Visszatérítések

en: Region
hu: Régió

en: Register
hu: Regisztráció

en: Registered customers will be able to manage their account details and view past orders on this page.
hu: A regisztrált vásárlók ezen az oldalon tudják a fiókadataikat kezelni és korábbi rendeléseiket megtekinteni.

en: Registration Options
hu: Regisztrációs beállítások

en: Regular Price
hu: Normál ár

en: Regular Price:
hu: Ár:

en: Related Products
hu: Kapcsolódó termékek

en: Remember me
hu: Emlékezz rám

en: Remote Get
hu: Távoli GET

en: Remote Post
hu: Távoli POST

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove All Data
hu: Összes adat eltávolítása

en: Remove filter
hu: Szűrő eltávolítása

en: Remove image
hu: Kép eltávolítása

en: Remove product image
hu: Termékkép eltávolítása

en: Remove selected account(s)
hu: Kiválasztott fiók(ok) eltávolítása

en: Remove selected row(s)
hu: Kiválasztott sor(ok) törlése

en: Remove this attribute?
hu: Eltávolítod ezt az attribútumot?

en: Remove this image
hu: Kép eltávolítása

en: Remove this item
hu: Termék eltávoíltása

en: Remove this item meta?
hu: Eltávolítod ezt a metaadatot?

en: Report a bug
hu: Hiba jelentése

en: Reports
hu: Jelentések

en: Republic of Ireland
hu: Írország

en: Request
hu: Kérés

en: Resend order emails
hu: Megrendelő e-mailek újraküldése

en: Reset
hu: Alaphelyzetbe állítás

en: Reset Password
hu: Új jelszó igénylése

en: Reset Usage Tracking Settings
hu: Nyomkövető beállítások alaphelyzetbe állítása

en: Reset capabilities
hu: Szerepkörök alaphelyzetbe állítása

en: Reset password
hu: Új jelszó igénylése

en: Reset usage tracking settings
hu: Nyomkövető beállítások alaphelyzetbe állítása

en: Response
hu: Válasz

en: Restock refunded items
hu: Visszatérített tételek újraraktározása

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Restore this item from the Trash
hu: Elem visszaállítása a lomtárból

en: Restrict shipping to Location(s)
hu: Szállítás korlátozása

en: Return To Cart
hu: Vissza a kosárhoz

en: Return To Shop
hu: Vissza az üzletbe

en: Return to homepage
hu: Vissza a főoldalra

en: Return to the WordPress Dashboard
hu: Vissza a WordPress vezérlőpultra

en: Returning customer?
hu: Visszatérő vásárló vagy?

en: Reunion
hu: Réunion

en: Reversal cancelled for order #%s
hu: Visszafordítás törölve a #%s rendelésnél

en: Reviews
hu: Vélemények

en: Reviews (%d)
hu: Vélemények (%d)

en: Revoke
hu: Visszavonás

en: Revoke API Key
hu: API kulcs visszavonása

en: Revoke Access
hu: Hozzáférés visszavonása

en: Revoke Key
hu: Kulcs visszavonása

en: Right
hu: Jobb oldalt

en: Right with space
hu: Jobb oldalt szóközzel

en: Roles successfully reset
hu: A szerepkörök sikeresen alaphelyzetbe állítva

en: Romania
hu: Románia

en: Romanian Leu
hu: román lej

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
hu: Kerekítés részösszeg szinten a soronkénti kerekítés helyett

en: Rounding
hu: Kerekítés

en: Routing Number
hu: Irányítószám

en: Run the Setup Wizard
hu: Telepítési varázsló futtatása

en: Run the updater
hu: Frissítő futtatása

en: Russia
hu: Oroszország

en: Russian Ruble
hu: orosz rubel

en: Rwanda
hu: Ruanda

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
hu: S&atilde;o Tom&eacute; és Pr&iacute;ncipe

en: SKU
hu: Cikkszám

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
hu: A CSZ a cikkszámra utal, egy egyedi azonosító minden egyes termékhez és szolgáltatáshoz, ami megvásárolható.

en: SKU:
hu: Cikkszám:

en: SUHOSIN Installed
hu: SUHOSIN telepítve

en: Saint Barth&eacute;lemy
hu: Saint-Barth&eacute;lemy

en: Saint Helena
hu: Szent Ilona

en: Saint Kitts and Nevis
hu: Saint Kitts és Nevis

en: Saint Martin (Dutch part)
hu: Saint Martin (Holland rész)

en: Saint Martin (French part)
hu: Saint Martin (Francia rész)

en: Saint Pierre and Miquelon
hu: Saint-Pierre és Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
hu: Saint Vincent és Grenadine-szigetek

en: Sale
hu: Akció

en: Sale Price
hu: Akciós ár

en: Sale Price Dates
hu: Akciós ár időzítése

en: Sale Price:
hu: Akciós ár:

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hu: Akció befejező időpontja (ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban vagy hagyd üresen)

en: Sale end date:
hu: Akciós időszak vége:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hu: Akció kezdő időpontja (ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban vagy hagyd üresen)

en: Sale start date:
hu: Akciós időszak kezdete:

en: Sale!
hu: Akció!

en: Sales
hu: Eladások

en: Sales Reports
hu: Értékesítési jelentések

en: Sales amount
hu: Eladás összesen

en: Sales by category
hu: Eladások kategória szerint

en: Sales by date
hu: Eladások dátum szerint

en: Sales by product
hu: Eladások termék szerint

en: Same as parent
hu: Szülővel megegyezik

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Sandbox Private Key
hu: Homokozó privát kulcs

en: Sandbox Public Key
hu: Homokozó publikus kulcs

en: Saudi Arabia
hu: Szaúd-Arábia

en: Save
hu: Mentés

en: Save %s
hu: %s mentése

en: Save Address
hu: Cím mentése

en: Save Attributes
hu: Attribútumok mentése

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Save Webhook
hu: Webkapocs mentése

en: Save changes
hu: Módosítások mentése

en: Save changes before changing page?
hu: Elmented a változásokat, mielőtt elhagyod az oldalt?

en: Save/update the %s
hu: %s mentése/frissítése

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Search
hu: Keresés

en: Search %s
hu: %s keresése

en: Search Coupons
hu: Kuponok keresése

en: Search Key
hu: Kulcs keresése

en: Search Orders
hu: Rendelések keresése

en: Search Product Categories
hu: Termékkategóriák keresése

en: Search Product Tags
hu: Termékcímkék keresése

en: Search Products
hu: Termékek keresése

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
hu: Keresési eredmények: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
hu: Szállítási osztályok keresése

en: Search Webhooks
hu: Webkapcsok keresése

en: Search customers
hu: Vásárlók keresése

en: Search for a customer&hellip;
hu: Vásárló keresése&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
hu: Keress egy letölthető termékre&hellip;

en: Search for a product&hellip;
hu: Termék keresése&hellip;

en: Search for:
hu: Keresés a következőre:

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
hu: Keresési eredmények a következőre: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search&hellip;
hu: Keresés&hellip;

en: Secret
hu: Titok

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Select All
hu: Összes kijelölése

en: Select Page
hu: Oldal kiválasztása

en: Select a category
hu: Válassz egy kategóriát

en: Select a country&hellip;
hu: Válassz országot&hellip;

en: Select a page&hellip;
hu: Válassz egy oldalt&hellip;

en: Select a state&hellip;
hu: Válassz megyét&hellip;

en: Select all
hu: Összes kiválasztása

en: Select an option&hellip;
hu: Válassz egy opciót&hellip;

en: Select categories&hellip;
hu: Válassz kategóriákat&hellip;

en: Select none
hu: Kiválasztás törlése

en: Select options
hu: Opciók választása

en: Select shipping methods
hu: Válassz szállítási módokat

en: Select some countries
hu: Válassz országokat

en: Select terms
hu: Válassz értékeket

en: Select the access type of these keys.
hu: Válaszd ki a kulcsok hozzáférési típusát.

en: Select when the webhook will fire.
hu: Válaszd ki, hogy mikor fusson le a webkapocs.

en: Selected countries
hu: Kiválasztott országok

en: Selection Priority
hu: Kiválasztás prioritása

en: Sell to all countries
hu: Értékesítés az összes országban

en: Sell to specific countries only
hu: Értékesítés csak a kiválasztott országokban

en: Selling Location(s)
hu: Értékesítési hely(ek)

en: Semnan (سمنان)
hu: Szemnán (سمنان)

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
hu: A szállítási adatokat küldje a PayPal felé a számlázási adatok helyett.

en: Senegal
hu: Szenegál

en: Separate Product Tags with commas
hu: Termékcímkéket vesszővel kell elválasztani

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
hu: A kódokat vesszővel válaszd el. A helyettesítőértékek támogatottak, pl. a <code>P*</code> egyezni fog a PE30 irányítószámra. A minták is támogatottak, pl. az <code>NG1___</code> egyezni fog az NG1 1AA-ra, de az NG10 1AA-ra nem

en: Serbia
hu: Szerbia

en: Server Environment
hu: Szerver környezet

en: Server Info
hu: Szerver információ

en: Sessions successfully cleared
hu: Munkamenetek sikeresen törölve

en: Set product image
hu: Termékkép beállítása

en: Set regular prices
hu: Normál árak beállítása

en: Set sale prices
hu: Akciós árak beállítása

en: Set scheduled sale dates
hu: Időzített akciós dátumok beállítása

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
hu: A modális ablakban megjelenő gombok és címek színe.

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
hu: Állítsd be ezt az opciót, ha ez egy csoportosított termék része.

en: Set variation image
hu: Variáció képének beállítása

en: Settings
hu: Beállítások

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
hu: Pénztár

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
hu: Pénztár

en: Setup Wizard
hu: Telepítési varázsló

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
hu: Több WooCommerce kiegészítő is képes naplózásra, ami megkönnyíti a hibák felderítését. A könyvtárnak írhatónak kell lennie, hogy ez megtörténhessen.

en: Seychelles
hu: Seychelle-szigetek

en: Ship to
hu: Szállítási cím

en: Ship to a different address?
hu: Szállítás másik címre?

en: Ship to all countries
hu: Szállítás az összeg országba

en: Ship to all countries you sell to
hu: Szállítás az összes értékesítési helyre

en: Ship to specific countries only
hu: Szállítás csak a kiválasztott országokba

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Shipping &amp; Tax
hu: Szállítás és adó

en: Shipping &amp; Tax Setup
hu: Szállítás és adó beállítása

en: Shipping Address
hu: Szállítási cím

en: Shipping Calculations
hu: Szállítási kalkulációk

en: Shipping Class
hu: Szállítási osztály

en: Shipping Class Costs
hu: Szállítási osztályok költségei

en: Shipping Classes
hu: Szállítási osztályok

en: Shipping Debug Mode
hu: Szállítás hibakeresési mód

en: Shipping Destination
hu: Szállítási cím

en: Shipping Details
hu: Szállítási adatok

en: Shipping Method
hu: Szállítási mód

en: Shipping Methods
hu: Szállítási módok

en: Shipping Name
hu: Szállítás neve

en: Shipping Options
hu: Szállítási beálíltások

en: Shipping Settings
hu: Szállítási beállítások

en: Shipping Tax Amount
hu: Szállítási adó összege

en: Shipping Tax Class:
hu: Szállítási adókulcs:

en: Shipping address
hu: Szállítási cím

en: Shipping amount
hu: Szállítási költség

en: Shipping class
hu: Szállítási osztály

en: Shipping class:
hu: Szállítási osztály:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
hu: A szállítási osztályokat bizonyos szállítási módok használják hasonló termékek csoportosítására.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
hu: A szállítási osztályok hasonló típusú termékek csoportosítására alkalmasak. Ezek a csoportok később felhasználhatók az egyes szállítási módoknál, hogy különböző termékekhez különböző szállítási díjakat állíthass be.

en: Shipping costs updated.
hu: Szállítási költségek frissítve.

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
hu: A szállítási költségek a címed megadását követően kerülnek kiszámításra.

en: Shipping method ID is required
hu: A szállítási mód azonosítójának megadása kötelező

en: Shipping only
hu: Csak szállítás

en: Shipping tax class based on cart items
hu: A szállítási adó osztálya a kosár tartalmától függ

en: Shipping total must be a positive amount
hu: A szállítási végösszeg pozitív kell legyen

en: Shipping via %s
hu: Szállítás %s segítségével

en: Shipping:
hu: Szállítás:

en: Shop & Product Pages
hu: Üzlet és termékoldalak

en: Shop Manager
hu: Üzlet kezelő

en: Shop Page
hu: Üzlet oldal

en: Shop Page Display
hu: Üzlet oldal megjelenése

en: Shop base
hu: Üzlet előtag

en: Shop base address
hu: Üzlet címe

en: Shop base with category
hu: Üzlet előtag kategóriával

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, please read our documentation. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
hu: Ha bármilyen segítségre van szükséged a WooCommerce megértésében, használatában vagy bővítésében, kérlek, olvasd el a dokumentációt. Mindenféle anyagot fogsz találni, köztük kódrészleteket, útmutatókat és sok mást.

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Show "verified owner" label for customer reviews
hu: "Megerősített tulajdonos" címke megjelenítése a vásárlói véleményeknél

en: Show all product types
hu: Összes terméktípus megjelenítése

en: Show all types
hu: Összes típus megjelenítése

en: Show as dropdown
hu: Megjelenítés legördülőként

en: Show both
hu: Mindkettő megjelenítése

en: Show categories &amp; subcategories
hu: Kategóriák és alkategóriák megjelenítése

en: Show hidden products
hu: Rejtett termékek megjelenítése

en: Show hierarchy
hu: Hierarchia megjelenítése

en: Show more details
hu: Több részlet

en: Show product counts
hu: Termékek számának megjelenítése

en: Show products
hu: Termékek megjelenítése

en: Show subcategories
hu: Alkategóriák megjelenítése

en: Showing all %d results
hu: Mind a(z) %d találat megjelenítve

en: Showing reports for:
hu: Jelentés a következőről:

en: Showing the single result
hu: Egyetlen találat van

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
hu: Egy egyedi attribútumot jelenít meg amivel a terméklista szűkíthető kategória nézetben.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
hu: Egy árszűrő csúszkát jelenít meg amivel a terméklista szűkíthető kategória nézetben.

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
hu: A rétegezett navigáció aktív szűrőit jeleníti meg, így a felhasználók látják és kikapcsolhatják azokat.

en: Sign up for Simplify Commerce
hu: Simplify Commerce regisztráció

en: Signups
hu: Regisztrációk

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Simple Products
hu: Egyszerű termékek

en: Simple product
hu: Egyszerű termék

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
hu: Simplify Commerce hiba: Kérlek, add meg a publikus és privát kulcsokat

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
hu: Simplify Commerce hiba: a Simplify Commerce használatához PHP 5.3 vagy újabb verzió szükséges. Az általad használt verzió: %s.

en: Simplify Commerce by MasterCard
hu: Simplify Commerce a MasterCard által

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
hu: A Simplify Commerce engedélyezve van, de a <a href="%s">az SSL kényszerítése beállítás</a> ki van kapcsolva; a fizetés így nem biztonságos! Kérlek, engedélyezd az SSL-t és győződj meg róla, hogy a szervereden érvényes SSL tanúsítvány van - a Simplify Commerce így csak homokozó modban fog működni.

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
hu: A Simplify Commerce a kereskedői fiókod és a fizetési módod is egyben. Válaszd a Simplify Commerce-t a WooCommerce fizetési módodként, így gyorsan pénzedhez juthatsz a MasterCard által készített erőteljes, biztonságos fizetési rendszerrel.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
hu: Sikertelen Simplify tranzakció (%s)

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
hu: Simplify fizetés megerősítve (azonosító: %s, hiteleső kód: %s)

en: Simplify payment declined
hu: Simplify fizetés megtagadva

en: Simplify payment error: %s
hu: Simplify fizetési hiba: %s

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
hu: Mivel a böngésződ nem támogatja a JavaScript-et vagy ki van kapcsolva, kérlek, kattints a <em>Végösszeg frissítése</em> gombra a rendelésed elküldése előtt. Ha nem így teszel, akkor elképzelhető, hogy drágább lesz a rendelésed, mint a fenti összeg.

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Singapore Dollar
hu: szingapúri dollár

en: Single Product Image
hu: Önálló termékkép

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
hu: Szisztán és Beludzsisztán  (سیستان و بلوچستان)

en: Site URL
hu: Weboldal URL

en: Skip Setup
hu: Telepítő kihagyása

en: Skip this step
hu: Lépés kihagyása

en: Slovakia
hu: Szlovákia

en: Slovenia
hu: Szlovénia

en: Slug
hu: Keresőbarát név

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
hu: A(z) "%s" keresőbarát név már használatban van. Változtasd meg, kérlek.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
hu: A(z) "%s" keresőbarát név nem érvényes, mivel ez egy fenntartott kifejezés. Változtasd meg, kérlek.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
hu: A(z) "%s" keresőbarát név túl hosszú (max 28 karakter). Rövidítsd, kérlek.

en: Sold %s worth in the last %d days
hu: %s értékben eladva az elmúlt %d napban

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
hu[0]: 1 tétel eladva az elmúlt %d napban
hu[1]: %d tétel eladva az elmúlt %d napban

en: Sold Individually
hu: Önállóan értékesített

en: Sold Individually?
hu: Önállóan értékesített?

en: Solomon Islands
hu: Salamon-szigetek

en: Somalia
hu: Szomália

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
hu: Egyes webszolgáltatások, mint például a szállítás esetében, a SOAP-ot használják távoli szerverekről való információkérésre. Például a FedEx valós idejű szállítási ajánlatainak lekérdezéséhez szükséges a SOAP telepítése.

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
hu: Valakit új jelszót igényelt a következő fiókhoz:

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
hu: Sajnáljuk, egy hiba történt a kupon eltávolításakor.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
hu: Sajnáljuk, "%s" elfogyott. Kérlek, szerkeszd a kosaradat és próbálkozz újra. Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
hu: Sajnáljuk, de a(z) "%s" kupon már alkalmazva lett és nem használható együtt más kuponokkal.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hu: Sajnáljuk, úgy tűnik nincs elérhető fizetési mód a címedhez. Kérlek, lépj velünk kapcsolatba, ha további segítségre van szükséged vagy ha más módon szeretnéd rendezni.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hu: Sajnáljuk, úgy tűnik nem elérhető egyetlen fizetési mód sem a választott országban. Kérlek, lépj kapcsolatba velünk, ha támogatásra van szükséged vagy alternatív megoldást javasolnál.

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hu: Sajnáljuk, úgy tűnik nincsenek fizetési módok, melyek támogatnák új fizetési mód hozzáadását. Kérlek, lépj velünk kapcsolatba, ha további segítségre van szükséged vagy ha más módon szeretnéd rendezni.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
hu: Sajnáljuk, de úgy tűnik ez a kupon érvénytelen: "%s" - eltávolítottuk a rendelésedből.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
hu: Sajnáljuk, de úgy tűnik ez a kupon nem a tiéd: "%s" - eltávolítottuk a rendelésedből.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
hu: Sajnáljuk, de egy termék sem felelt meg a feltételeknek. Kérlek, válassz egy másik kombinációt.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
hu: Sajnáljuk, a minimum engedélyezett rendelési végösszeg 0.50 a fizetési mód használatakor.

en: Sorry, there has been an error.
hu: Sajnáljuk, egy hiba történt.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
hu: Sajnáljuk, de ez a kupon nem alkalmazható a következő kategóriákra: %s

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
hu: Sajnáljuk, de ez a kupon nem alkalmazható a következő termékekre: %s

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
hu: Sajnáljuk, de ez a kupon nem alkalmazható a kosaradban lévő termékekre.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
hu: Sajnáljuk, de ez a kupon nem alkalmazható akciós termékekre.

en: Sorry, this download has expired
hu: Sajnáljuk, ez a letöltés lejárt

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
hu: Sajnáljuk, ez a rendelés érvénytelen és nem kifizethető.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
hu: Sajnáljuk, ez a termék nem megvásárolható.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
hu: Sajnáljuk, ez a termék nem elérhető. Kérlek, válassz egy másik kombinációt.

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
hu: Sajnálom, ezt a rendelés ID-t nem találtam meg az adatbázisban.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
hu: Sajnáljuk, jelenleg nincs elég "%s" készleten a rendelésed teljesítéséhez (%s van készleten). Kérlek, szerkeszd a kosaradat és próbálkozz újra. Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
hu: Sajnáljuk, jelenleg nincs elég "%s" készleten a rendelésed teljesítéséhez. Kérlek, próbáld újra %d percen belül vagy szerkeszd a kosaradat és próbálkozz újra. Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
hu: Sajnáljuk, elérted a letöltési korlátot ehhez a fájlhoz

en: Sorry, your session has expired.
hu: Sajnáljuk, a munkamenet lejárt.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
hu: Sajnáljuk, lejárt a munkameneted. <a href="%s" class="wc-backward">Vissza a főoldalra</a>

en: Sort Code
hu: Rendezési kód

en: Sort Products
hu: Termékek rendezése

en: Sort by average rating
hu: Rendezés átlag értékelés szerint

en: Sort by most recent
hu: Rendezés a legújabb szerint

en: Sort by newness
hu: Rendezés újdonságok szerint

en: Sort by popularity
hu: Rendezés népszerűség szerint

en: Sort by price (asc)
hu: Rendezés ár szerint (növekvő)

en: Sort by price (desc)
hu: Rendezés ár szerint (csökkenő)

en: Sort by price: high to low
hu: Rendezés ár szerint: drágától az olcsóig

en: Sort by price: low to high
hu: Rendezés ár szerint: olcsótól a drágáig

[ctx: Sorting order]
en: Order
hu: Rendelés

en: South Africa
hu: Dél-Afrika

en: South African rand
hu: dél-afrikai rand

en: South Australia
hu: Dél-Ausztrália

en: South Carolina
hu: Dél-Karolina

en: South Dakota
hu: Dél-Dakota

en: South Georgia/Sandwich Islands
hu: Dél-Georgia és Déli-Sandwish-szigetek

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
hu: Dél-Horászán (خراسان جنوبی)

en: South Korea
hu: Dél-Korea

en: South Korean Won
hu: dél-koreai von

en: South Sudan
hu: Dél-Szudán

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Specific Countries
hu: Kiválasztott országok

en: Sri Lanka
hu: Srí Lanka

en: Standard
hu: Szabványos

en: Standard Product
hu: Szabványos termék

en: Standard Rate
hu: Alap adó

en: Standard Rates
hu: Szabványos adókulcsok

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
hu: A szabványos mód esetén a bankkártya mezők az üzletedben jelennek meg (SSL szükséges). %1$sHosztolt fizetés esetén a Simplify Commerce modális ablak fog megjelenni az oldaladon (ha van SSL) vagy átirányítja a vásárlót a Simplify Commerce hosztolt oldalára (ha nincs SSL).%1$s Megjegyzés: hosztolt fizetés esetén új API kulcspár szükséges, ahol a hosztolt fizetés engedélyezve van. %2$sTovábbi információkért tekintsd meg a Simplify Commerce dokumentációját%3$s.

en: State
hu: Állam

en: State / County
hu: Állam / Megye

en: State / Zone
hu: Állam / Zóna

en: State / county
hu: Megye

en: State Code
hu: Megyekód

en: State&nbsp;Code
hu: Megyekód

en: State/County
hu: Megye

en: State/County or state code
hu: Megye vagy megyekód

en: Status
hu: Állapot

en: Status code: %s
hu: Állapotkód: %s

en: Stock
hu: Készlet

en: Stock Actions
hu: Készlet műveletek

en: Stock Display Format
hu: Készlet megjelenítési formátum

en: Stock Keeping Unit
hu: Cikkszám

en: Stock Qty
hu: Raktár mny

en: Stock Qty:
hu: Készlet mny:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
hu: Raktár mennyiség. Ha ez egy variálható termék, akkor ez az érték kezeli a készletet minden variációra, kivéve, ha variáció szinten megadod a készletet.

en: Stock status
hu: Készletállapot

en: Store Locale
hu: Üzlet nyelve

en: Store Locale Setup
hu: Üzlet nyelvének beállítása

en: Store Notice
hu: Üzlet felszólítás

en: Store Notice Text
hu: Üzlet felszólítás szövege

en: Storefront is an intuitive &amp; flexible, %sfree%s WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
hu: A Storefront egy intuitív és flexibilis, %singyenes%s WordPress sablon, ami teljes mértékű integrációt biztosít a WooCommerce-cel és sok népszerű bővítménnyel.

en: Subcategories
hu: Alkategóriák

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subject (downloadable)
hu: Tárgy (letölthető)

en: Submit
hu: Elküld

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: Subtotal:
hu: Részösszeg:

en: Suburb
hu: Előváros

en: Sudan
hu: Szudán

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
hu: A Suhosin egy összetett védelmi rendszer a PHP telepítésekhez. Arra tervezték, hogy megvédje a szervereket egyrészt a PHP alkalmazások ismert hibáitól, másrészt pedig, hogy az alkalmazásokban vagy magában a PHP-ban lévő potenciális, ismeretlen sebezhetőségektől . Ha engedélyezve van a szerveren, akkor lehet, hogy meg kell növelni a Suhosinban beállított adatküldési korlátokat.

en: Support
hu: Támogatás

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
hu: A következő helyettesítő értékek támogatottak: <code>[qty]</code> = tételek száma, <code>[cost]</code> = tételek költsége, <code>[fee percent=“10" min_fee="20"]</code> = százalék alapú költség.

en: Svalbard and Jan Mayen
hu: Svalbard- és Jan Mayen-szigetek

en: Swaziland
hu: Szváziföld

en: Sweden
hu: Svédország

en: Swedish Krona
hu: svéd korona

en: Swiss Franc
hu: svájci frank

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Syria
hu: Szíria

en: System Status
hu: Rendszerállapot

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
hu: TESZT MÓD ENGEDÉLYEZVE. Teszt kártyát használj: %s

en: Table does not exist
hu: A tábla nem létezik

en: Tag: | Tags:
hu[0]: Címke:
hu[1]: Címkék:

en: Tags
hu: Címkék

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: Taiwan New Dollars
hu: tajvani új dollár

en: Tajikistan
hu: Tádzsikisztán

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
hu: Fogadj fizetéseket a Simplify Commerce segítségével - a kártya tokenek létrehozásához a simplify.js-t és a Simplify Commerce SDK-t használja. Kikapcsolt homokozó esetén SSL szükséges a használatához.

en: Tanzania
hu: Tanzánia

en: Tax
hu: Adó

en: Tax Amount
hu: Adó mértéke

en: Tax Class
hu: Adózási osztály

en: Tax Name
hu: Adó neve

en: Tax Options
hu: Adózási beállítások

en: Tax Settings
hu: Adózási beállítások

en: Tax Shipping
hu: Szállítási adó

en: Tax Status
hu: Adózási állapot

en: Tax class
hu: Adózási osztály

en: Tax class:
hu: Adókulcs:

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
hu: Az adókulcs oszlopok meghatározott sorrendben kell szerepeljenek (10 oszlop). <a href="%s">Kattints ide a minta letöltéséhez</a>.

en: Tax rates successfully deleted
hu: Adókulcsok sikeresen törölve

[ctx: Tax status]
en: None
hu: Nincs

en: Tax&nbsp;Name
hu: Adó&nbsp;neve

en: Taxable
hu: Adóköteles

en: Taxes
hu: Adók

en: Taxes by code
hu: Adók kód szerint

en: Taxes by date
hu: Adók dátum szerint

en: Taxonomies
hu: Taxonómiák

en: Tehran  (تهران)
hu: Teherán  (تهران)

en: Telangana
hu: Telangána

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: Telephone:
hu: Telefonszám:

en: Template Debug Mode
hu: Sablon hibakereső mód

en: Template file copied to theme.
hu: A sablonfájl le lett másolva a sablonba.

en: Template file deleted from theme.
hu: A sablonfájl törölve a sablonból.

en: Templates
hu: Sablonok

en: Term ID
hu: Érték azonosítója

en: Term counts
hu: Kifejezések száma

en: Terms
hu: Értékek

en: Terms and Conditions
hu: Felhasználási feltételek

en: Terms successfully recounted
hu: Kifejezések sikeresen újraszámolva

en: Text
hu: Szöveg

en: Thai Baht
hu: thai bát

en: Thailand
hu: Thaiföld

en: Thank you for choosing WooCommerce to power your online store! This quick setup wizard will help you configure the basic settings. <strong>It’s completely optional and shouldn’t take longer than five minutes.</strong>
hu: Köszönjük, hogy a WooCommerce-t választottad online üzleted működtetéséhez! Ez a gyors telepítési varázsló segít bekonfigurálni az alapvető beállításokat. <strong>Ez teljesen opcionálisan és nem vesz igénybe öt percnél többet.</strong>

en: Thank you for selling with WooCommerce.
hu: Köszönjük, hogy a WooCommerce-et használod értékesítéshez.

en: Thank you for your order
hu: Köszönjük rendelésed

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
hu: Köszönjük rendelésed, kérjük, kattints a lenti gombra a Simplify Commerce by MasterCard-on keresztüli bankkártyás fizetéshez.

en: Thank you. Your order has been received.
hu: Köszönjük! Rendelésed megkaptuk.

en: Thanks :)
hu: Köszönjük :)

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
hu: Köszönjük, hogy a(z) %s regisztrált felhasználója lettél. Felhasználóneved <strong>%s</strong>.

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
hu: A "publish" rendelési állapot már nem létezik a WooCommerce 2.2-ben! Érdemes helyette az új WooCommerce post_status taxonómiát használni, <a href="%s">bővebb információk erre...</a>

en: The %s is not a valid URL
hu: %s nem érvényes URL

en: The %sMaxMind GeoLite Database%s will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
hu: A %sMaxMind GeoLite adatbázisa%s időszakosan letöltésre kerül a wp-content könyvtárba, ha geolokációt használsz.

en: The API key provided does not have read permissions
hu: A megadott API kulcs nem rendelkezik olvasási jogokkal

en: The API key provided does not have write permissions
hu: A megadott API kulcs nem rendelkezik írási jogokkal

en: The CSV is invalid.
hu: A CSV hibás.

en: The JSONP callback function is invalid
hu: A JSONP callback függvény érvénytelen

en: The SKU already exists on another product
hu: Ez a cikkszám már hozzá van rendelve egy másik termékhez

en: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to the current API user's consumer secret if not provided.
hu: A titkos kulcs a kézbesített webkapocs hash-ének generálásához használt és a kérés fejlécében adódik át. Ez alapértelmezetten az aktuális API felhasználó fogyasztói titka lesz, ha nincs megadva.

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
hu: A WooCommerce üzleted kosarának címe (az oldal azonosítójával együtt).

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
hu: A WooCommerce üzleted pénztár oldalának címe (az oldal azonosítójával együtt).

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
hu: A WooCommerce üzleted főoldalának címe (az oldal azonosítójával együtt).

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
hu: A WooCommerce üzleted "Fiókom" oldalának címe (az oldal azonosítójával együtt).

en: The URL of your site's homepage.
hu: A weboldalad főoldalának címe.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
hu: Az idő mértéke (másodpercekben), amit az oldalad egyetlen művelettel fog tölteni, mielőtt túllépi az időt (a szerver túlterhelésének elkerülése végett)

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
hu: A WooCommerce e-mail sablonok háttérszíne. Alapértelmezésként <code>#f5f5f5</code>.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
hu: A WooCommerce e-mail sablonok alapszíne. Alapértelmezésként <code>#557da1</code>.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
hu: A főoldal használható a <a href="%s">termékek közvetlen linkjeiben</a> is.

en: The callback_url need to be over SSL
hu: A callback_url-t SSL-en keresztül kell meghívni

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
hu: A kosárt feltöltöttük a korábbi rendelésedben szereplő termékekkel.

en: The cart page will be where the customers go to view their cart and begin checkout.
hu: A kosár oldalon fogják a vásárlók megtekinteni a kosaruk tartalmát és innen kezdődik a vásárlás.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hu: A változtatások elvesznek, ha elnavigálsz erről az oldalról.

en: The checkout page will be where the customers go to pay for their items.
hu: A pénztár oldalon fognak a vásárlók fizetni a termékekért.

en: The coupon code already exists
hu: A kuponkód már létezik

en: The current language used by WordPress. Default = English
hu: A WordPress által jelenleg használt nyelv. Alapértelmezésként angol

en: The customer cannot be deleted
hu: A vásárló nem törölhető

en: The decimal separator of displayed prices.
hu: A megjelenített árak tizedes elválasztója.

en: The default timezone for your server.
hu: A szerver alapértelmezett időzónája.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
hu: A(z) %s letölthető fájl nem használható, mert nem létezik a szerveren.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
hu: A(z) %s letölthető fájl nem használható, mivel a fájl típusa nem engedélyezett. Az engedélyezett típusok: %s

en: The file does not exist, please try again.
hu: A fájl nem létezik, kérlek, próbáld újra.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
hu: Az alábbi címek lesznek alapértelmezésként használva fizetéskor.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
hu: Az alábbi beállítások az oldalon megjelenő árakra vannak hatással.

en: The handler for the route is invalid
hu: Az útvonal kezelője érvénytelen

en: The installed version of the current active theme.
hu: A jelenleg aktív sablon verziószáma.

en: The installed version of the parent theme.
hu: A telepített szülő sablon verziószáma.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
hu: A legnagyobb fájlméret, amit egy POST kérés tartalmazhat.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
hu: A legnagyobb fájlméret, ami feltölthető a WordPress oldalra.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
hu: A levél törzsének háttérszíne. Alapértelmezésként <code>#fdfdfd</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
hu: A levél törzsének szövegszíne. Alapértelmezésként <code>#505050</code>.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
hu: A maximálisan felhasználható memóriamennyiség (RAM), amit az oldal egyidőben használhat.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
hu: Az önálló tételek maximális száma, amelyre a kupon érvényesíthető, ha termék kedvezményre van beállítva. Hagyd üresen és az összes meghatározott termékre érvényes lesz a kosárban.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
hu: A változók maximális száma amit a szervered fogadni tud függvényenként a túlterhelések elkerülése végett.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
hu: A maximálisan elkölthető összeg a kuponhoz %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
hu: A minimálisan elköltendő összeg a kuponhoz %s.

en: The name of the current active theme.
hu: A jelenleg aktív sablon neve.

en: The name of the parent theme.
hu: A szülő sablon neve.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
hu: A megjelenített árakban lévő tizedes pontok száma.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
hu: Az állapot lehet &quot;Aktív&quot; (kézbesíti az adatcsomagot), &quot;Szüneteltetve&quot; (nem kézbesít) vagy &quot;Kikapcsolva&quot; (nem kézbesít kézbesítési hibák maitt).

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
hu: A(z) %d. számú rendelés, melyet %s adott fel, vissza lett mondva. A rendelés részletei alább láthatóak:

en: The order note ID provided is not associated with the order
hu: A megadott rendelési megjegyzés azonosító nincs a rendeléshez társítva

en: The order refund ID provided is not associated with the order
hu: A megadott rendelés visszatérítési azonosító nincs a rendeléshez társítva

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
hu: A rendelés végösszege frissítésre került. Kérlek, erősítsd meg rendelésed az oldal alján található Megrendelés elküldése gombbal.

en: The parent theme developers URL.
hu: A szülő sablon fejlesztőjének címe

en: The payment gateway used to place this order does not support automatic refunds.
hu: A rendeléshez használt fizetési mód nem támogatja az automatikus visszatérítéseket.

en: The position of the currency symbol.
hu: A pénznem szimbólumának pozíciója.

en: The product variation is invalid
hu: A termékvariáció érvénytelen

en: The root URL of your site.
hu: Az weboldalad címe.

en: The sale will end at the beginning of the set date.
hu: Az akció a beállított nap elején fog véget érni.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
hu: A képek méreteire vonatkozó beállítások ki lettek kapcsolva, mivel azokat felülírja egy szűrő.

en: The shop page will display your products.
hu: Az üzlet oldalon fognak megjelenni a termékek.

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
hu: A shop_order_status taxonómia már nem létezik a WooCommerce 2.2-ben! Érdemes helyette az új WooCommerce post_status instead taxiómát használni, <a href="%s">bővebb információ erről itt...</a>

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
hu: A WooCommerce e-mailek láblécében megjelenő szöveg.

en: The theme developers URL.
hu: A sablon fejlesztőjének címe.

en: The thousand separator of displayed prices.
hu: A megjelenített árak ezres elválasztója.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
hu: A tárhelyszolgáltatónál telepített MySQL verziószáma.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
hu: A tárhelyszolgáltatónál telepített PHP verziószáma.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
hu: A telepített WooCommerce verziója.

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce Version.
hu: A WooCommerce verzió, amire az adatbázis formázva van. Ez meg kell egyezzen a WooCommerce verziójával.

en: The version of WordPress installed on your site.
hu: Az oldaladon telepített WordPress verziószáma.

en: Theme
hu: Sablon

en: Theme Integration Guide
hu: Sablon integrációs útmutató

en: There are %d left
hu: %d maradt készleten

en: There are currently no logs to view.
hu: Jelenleg nincsenek megtekinthető naplófájlok.

en: There are no notes yet.
hu: Még nincsenek megjegyzések.

en: There are no product reviews yet.
hu: Még nincsenek termékértékelések.

en: There are no reviews yet.
hu: Még nincsenek értékelések.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
hu: Nincsenek elérhető szállítási módok. Kérlek, ellenőrizd újból a címed vagy lépj kapcsolatba velünk ha segítségre van szükséged.

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
hu: Problémák merültek fel a kosaraddal kapcsolatban (fentebb látható). Kérlek, lépj vissza a kosár oldalra és javítsd a hibákat fizetés előtt.

en: There was an error calling %s
hu: Hiba történt a meghíváskor: %s

en: There was an error calling %s::%s
hu: Hiba történt a meghíváskor: %s::%s

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
hu: Ezek az attribútumok lesznek alapértelmezetten kiválasztva a látogatói oldalon.

en: These costs can optionally be added based on the %sproduct shipping class%s.
hu: Ezek a költségek opcionálisan megadhatók a %stermékek szállítási osztályai%s alapján.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
hu: Ezeket az oldalakat be kell állítani, hogy a WooCommerce tudja, hová kell irányítani a felhasználókat a fiókhoz kapcsolódó funkciók eléréshez.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
hu: Ezeket az oldalakat be kell állítani, hogy a WooCommerce tudja, hová kell irányítani a felhasználókat fizetéshez.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
hu: Ezek a díjak további szállítási opciók extra költségekkel (az átalánydíj alapján).

en: These settings affect the display and dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
hu: Ezek a beállítások határozzák meg a katalógusodban lévő képek megjelenését és méreteit - bár a CSS stílusok még befolyásolják a felhasználó oldali megjelenését. A beállítások változtatása után érdemes <a href="%s">újragenerálni a bélyegképeidet</a>.

en: This %s cannot be deleted
hu: Ez a %s nem törölhető

en: This Month
hu: Folyó hónap

en: This Webhook has no log yet.
hu: Ehhez a webkapocshoz még nincs napló.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
hu: A készlet weboldalon való megjelenését szabályozza.

en: This controls the default sort order of the catalog.
hu: A katalógus alapértelmezett rendezését szabályozza.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
hu: A vásárlók által fizetéskor látott leírás.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
hu: Az e-mail tárgy mezője. Hagyd üresen az alapértelmezett tárgyhoz: <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
hu: Az e-mail értesítésben szereplő fő fejléc. Hagyd üresen az alapértelmezett fejléchez: <code>%s</code>.

en: This controls the position of the currency symbol.
hu: A pénznem szimbólumának pozícióját szabályozza.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
hu: A vásárlók által a pénztárban látott cím.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hu: Ez a beállítás szabályozza, hogy milyen pénznemben jelennek meg az árak a katalógusban és miket fogadnak a fizetési módok.

en: This controls what is shown on category archives.
hu: A kategória archívumok megjelenését szabályozza.

en: This controls what is shown on the product archive.
hu: A termék archívumok megjelenését szabályozza.

en: This controls what unit you will define lengths in.
hu: A megadott méretek mértékegységét szabályozza.

en: This controls what unit you will define weights in.
hu: A megadott súlyok mértékegységét szabályozza.

en: This controls which shipping address is used by default.
hu: Ezzel lehet beállítani, hogy melyik szállítási cím legyen az alapértelmezett.

en: This coupon has expired.
hu: Ez a kupon lejárt.

en: This email address is already registered.
hu: Ez az e-mail cím már regisztrálva van.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
hu: Ez a függvény nem hívható meg a woocommerce_init előtt.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
hu: Ez egy demó áruház tesztelési célokból &mdash; a rendelések nem kerülnek teljesítésre.

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
hu: Ez egy rendelési értesítő amit a vásárló fizetés után kap, tartalmazva a rendelés adatait.

en: This is not your download link.
hu: Ez nem a te letöltési linked.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
hu: Ez az URL vagy abszolút útvonal a fájlhoz, amihez a vásárlók hozzáférést kapnak majd. Az itt megadott URL-ek már kódolva kell, hogy legyenek.

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
hu: Ez az üzlet üzemeltetési helye. Az adókulcsok az itt megadott országtól függnek majd.

en: This is the name of the download shown to the customer.
hu: Ez a letöltés neve, ahogyan a vásárló látni fogja.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
hu: A rendelés szállítási és kezelési költségei.

en: This is the size used by the main image on the product page.
hu: Általában a termékoldalon lévő fő kép mérete.

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
hu: Ez a rendelésekben szereplő "Adó sorok" szállítási adó mértékének összesítése.

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
hu: Ez a rendelésekben szereplő "Adó sorok" adózási mértékének összesítése.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
hu: A rendelésekben szereplő 'Rendelés végösszeg' mező összegzése.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
hu: A rendelésekben szereplő 'Szállítási díj' mező összegzése.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
hu: Ez a rendelések végösszegének összesítése mindenféle visszatérítés után és a szállítási költséget és adókat nem beleértve.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
hu: Ez a rendelések végösszegének összesítése mindenféle visszatérítés után és a szállítási költséget és adókat beleértve.

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
hu: Ez az összes kedvezmény. A kedvezmények sortételenként vannak meghatározva.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
hu: Ez az összes adó az adókulcshoz (szállítási adó + termékadó)

en: This is where store orders are stored.
hu: Itt kerülnek tárolásra az üzletben történő rendelések.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
hu: Itt hozhatsz létre új kuponokat, amiket a vásárlók felhasználhatnak az üzletben.

en: This is where you can add new products to your store.
hu: Itt adhatsz hozzá új termékeket az üzlethez.

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
hu: Ez a terméked fő tartalmi része. Itt részletesen bemutathatod a terméket.

en: This option determines the customers default address (before they input their details).
hu: Ez a beállítás a vásárlók alapértelmezett címét határozza meg (mielőtt megadják saját adataikat).

en: This option determines which address is used to calculate tax.
hu: Ez a beállítás szabályozza, hogy melyik cím alapján kerül kiszámításra az adó.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
hu: Ez a beállítás fontos, mivel ez határozza meg az árak bevitelének módját. Megváltoztatása esetén a már létező termékek nem frissülnek.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
hu: A beállítással korlátozható, hogy mely országokban kívánsz értékesíteni.

en: This order has been paid for and is no longer editable
hu: Ez a rendelés már ki lett fizetve és nem szerkeszthető

en: This order note cannot be deleted
hu: A rendelési megjegyzés nem törölhető

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
hu: A rendelés állapota &ldquo;%s&rdquo;&mdash;nem lehet kifizetni. Kérjük, lépj kapcsolatba velünk, ha segítségre van szükséged.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
hu: Ez a termék jelenleg nincs készleten és nem megvásárolható.

en: This product is protected and cannot be purchased.
hu: Ez a termék védett és nem megvásárolható.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
hu: Ez a szekció minden olyan fájlt megjelenít, amelyek felülírják az alapértelmezett WooCommerce sablonfájlokat.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
hu: Az üzlet főoldalát állítja be - itt lesz a termék archívumod.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
hu: A megjelenített árak tizedes elválasztóját szabályozza.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
hu: A megjelenített árak tizedeseinek számát szabályozza.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
hu: A megjelenített árak ezres elválasztóját szabályozza.

en: This setting does not apply to guest purchases.
hu: A beállítás nincs hatással a vendég vásárlásokra.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
hu: Általában a termékoldalon lévő galéria képek mérete.

en: This size is usually used in product listings
hu: Általában a termékek listázásakor használt méret

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
hu: Ez a fájl felül lett írva a sablonból és itt található: <code>%s</code>.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
hu: Ez a szöveg fog megjelenni a külső termékre mutató gombon.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
hu: Ez az eszköz a WordPress ÖSSZES lejárt tranziensét törölni fogja.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
hu: Ez az eszköz kiüríti a termék/üzlet tranziens gyorsítótárát.

en: This tool will disable shipping rate caching.
hu: Ezzel az eszközzel kikapcsolható a szállítási tarifák gyorsítótárazása.

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
hu: Ez az eszköz kikapcsolja a sablon felülírásokat a bejelentkezett adminisztrátoroknak hibakeresési célból.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
hu: Ez az eszköz újraszámolja a termék kifejezéseket - hasznos, ha a termékek megjelenését szabályozó beállításokat módosítottál.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
hu: Ez az eszköz alaphelyzetbe állítja az admin, customer és shop_manager szerepköröket. Akkor használd ezt, ha a felhasználóid nem érik el a WooCommerce admin oldalakat.

en: This variable product has no active variations. Add or enable variations to allow this product to be purchased.
hu: Ennek a változó terméknek nincsenek megadva a változatai. Adjuk hozzá, vagy kapcsoljuk be a változatokat, hogy a termék elérhető legyen.

en: This will give "%s" <strong>%s</strong> access which will allow it to:
hu: Ezzel "%s" <strong>%s</strong> jogot fog kapni, ami feljogosítja az alábbiakra:

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
hu: Ez alaphelyzetbe állítja a nyomkövető beállításokat, ezáltal újból megjelenik a nyomkövetés elfogadásáról szóló üzenet és nem kerül továbbításra semmilyen adat.

en: Thousand Separator
hu: Ezres elválasztó

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Timor-Leste
hu: Kelet-Timor

en: Title
hu: Cím

en: To accept payments via PayPal on your store, simply enter your PayPal email address below.
hu: Ha szeretnél PayPal-en keresztül fizetéseket fogadni, egyszerűen írd be alább a PayPal e-mail címed.

en: To allow logging, make <code>%s</code> writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
hu: A naplózás engedélyezése érdekében tedd írhatóvá a <code>%s</code> könyvtárat vagy adj meg egy egyedi a <code>WC_LOG_DIR</code> konstanssal.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or %2$scancel and return to %1$s%3$s
hu: A(z) %1$s alkalmazáshoz való kapcsolódáshoz be kell jelentkezned. Jelentkezz be az üzletbe lentebb, vagy %2$slépj vissza a(z) %1$s alkalmazáshoz%3$s

en: To edit this order change the status back to "Pending"
hu: A rendelés szerkesztéséhez "Függőben lévő" állapotra kell változtatnod

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
hu: Az e-mail sablon felülírásához és szerkesztéséhez másold ezt a fájlt: <code>%s</code> a sablonod mappájába: <code>%s</code>.

en: To reset your password, visit the following address:
hu: A jelszavad megváltoztatásához látogasd meg a következő címet:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
hu: A rendelésed követéséhez kérlek írd be a rendelési azonosítót az alábbi dobozba, majd nyomd meg az "Keresés" gombot. A rendelési azonosítót a nyugtán és a megerősítő e-mailben találod.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
hu: &quot;Letölthető&quot; váltása

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
hu: &quot;Bekapcsolt&quot; váltása

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
hu: &quot;Készletkezelés&quot; be-/kikapcsolása

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
hu: &quot;Virtuális&quot; váltása

en: Toggle featured
hu: Kiemelés be-/kikapcsolása

en: Tokelau
hu: Tokelau-szigetek

en: Tools
hu: Eszközök

en: Top Earners
hu: Top bevételt hozó termékek

en: Top Freebies
hu: Top ingyenes termékek

en: Top Rated Products
hu: Legjobbra értékelt termékek

en: Top Sellers
hu: Top eladott termékek

en: Topic
hu: Témakör

en: Total
hu: Összeg

en: Total Sales
hu: Összes eladás

en: Total Shipping
hu: Összes szállítási költség

en: Total Tax
hu: Összes adó

en: Total available to refund
hu: Összesen visszatéríthető

en: Total sales minus shipping and tax.
hu: Összes eladás mínusz a szállítási díjak és adók.

en: Total:
hu: Végösszeg:

en: Totals
hu: Végösszeg

en: Town / City
hu: Város

en: Town / District
hu: Város / Kerület

en: Track
hu: Követés

en: Transaction ID
hu: Tranzakció azonosító

en: Trash
hu: Lomtár

en: Trinidad and Tobago
hu: Trinidad és Tobago

en: Tunisia
hu: Tunézia

en: Turkey
hu: Törökország

en: Turkish Lira
hu: török líra

en: Turkmenistan
hu: Türkmenisztán

en: Turks and Caicos Islands
hu: Turks- és Caicos-szigetek

en: Tuvalu
hu: Tuvalue

en: Type
hu: Típus

en: URL where the webhook payload is delivered.
hu: URL, ahova az adatcsomag kézbesítésre kerül.

en: US Dollars
hu: USA-dollár

en: US Minor Outlying Islands
hu: Amerikai Egyesült Államok lakatlan külbirtokai

en: US Virgin Islands
hu: Amerikai Virgin-szigetek

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
hu: Grúzia

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: Ukrainian Hryvnia
hu: ukrán hrivnya

en: Unable to accept more than %s items for this request
hu: A kérésben nem fogadható több, mint %s tétel

en: Uncategorized
hu: Nem kategorizált

en: Understanding the Status Report
hu: A rendszerjelentés értelmezése

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
hu: Sajnos <strong>nem szállítunk ide: %s</strong>. Kérlek, írj be egy másik szállítási címet.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
hu: Sajnáljuk, de a rendelésedet nem tudtuk feldolgozni, mivel a származó bank/kereskedő megtagadta a tranzakciót. Kérjük, próbáld meg újból a vásárlást.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
hu: Egyedi keresőbarát név az attribútumnak; 28 karakternél rövidebb legyen.

en: United Arab Emirates
hu: Egyesült Arab Emírségek

en: United Arab Emirates Dirham
hu: Egyesült Arab Emírségek  dirham

en: United Kingdom (UK)
hu: Egyesült Királyság

en: United States (US)
hu: Amerikai Egyesült Államok

en: Units in stock
hu: Készleten lévő mennyiség

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
hu: Ki nem fizetett rendelés visszamondva - időkorlát elérve.

en: Unpublished
hu: Nincs közzétéve

en: Unsupported request method
hu: Nem támogatott lekérési mód

en: Up-Sells
hu: Upsell

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
hu: Az upsell termékek olyan termékek, amiket az aktuálisan megtekintett termék helyett javasolsz, például olyan termékek, amik nyereségesebbek, vagy jobb minőségűek vagy drágábbak.

en: Update
hu: Frissítés

en: Update %s
hu: %s frissítése

en: Update Cart
hu: Kosár frissítése

en: Update Product Category
hu: Termékkategória frissítése

en: Update Product Tag
hu: Termékcímke frissítése

en: Update Shipping Class
hu: Szállítási osztály frissítése

en: Update Totals
hu: Végösszeg frissítése

en: Update country
hu: Ország frissítése

en: Update totals
hu: Végösszeg frissítése

en: Updated at
hu: Frissítve

en: Upload an image
hu: Kép feltöltése

en: Upload file and import
hu: Fájl feltöltése és importálása

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
hu: Tölts fel vagy válassz egy meglévő képet a termékedhez. A kép az üzlet katalógusában fog megjelenni.

en: Upload/Add image
hu: Kép feltöltése/hozzáadása

en: Uploaded to this %s
hu: Feltöltve a következőhöz: %s

en: Usage / Limit
hu: Felhasználás / Korlát

en: Usage Limits
hu: Felhasználási korlátok

en: Usage Restriction
hu: Felhasználás korlátozása

en: Usage limit per coupon
hu: Felhasználási korlát kupononként

en: Usage limit per user
hu: Felhasználási korlát felhasználónként

en: Usage tracking settings successfully reset.
hu: A nyomkövető beállítások sikeresen alaphelyzetbe állítva.

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
hu: Az $args argumentumot egy tömbként add át. Az elavult argumentum eltávolításra kerül a WC 2.2-ben.

en: Use as product image
hu: Beállítás termékképként

en: Use image
hu: Kép használata

en: Used for variations
hu: Variációkhoz használt

en: User
hu: Felhasználó

en: User is missing.
hu: A felhasználó hiányzik

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username is required.
hu: A felhasználónév kötelező.

en: Username or email
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Username or email address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Username: %s
hu: Felhasználónév: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
hu: A vásárlóknak ekkora összegben kell rendelniük, hogy ingyenes szállítást kapjanak (ha fent engedélyezett).

en: Uzbekistan
hu: Üzbegisztán

en: VAT
hu: ÁFA

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
hu: Validációs hiba: a PayPal IPN válasz más e-mail címről érkezett (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
hu: Validációs hiba: a PayPal összegek nem egyeznek (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
hu: Validációs hiba: a PayPal összegek nem egyeznek (bruttó %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
hu: Validációs hiba: PayPal pénznemek nem egyeznek (kód: %s).

en: Value
hu: Érték

en: Value of the coupon.
hu: A kupon értéke.

en: Value(s)
hu: Érték(ek)

en: Variable
hu: Variálható

en: Variable is for more complex products such as t-shirts with multiple sizes.
hu: A variálható típus az összetettebb termékekhez használható, mint például egy több méretben kapható póló.

en: Variable product
hu: Variálható termék

en: Variation #%s of %s
hu: #%s variációja %s terméknek

en: Variation Description:
hu: Variáció leírása:

en: Variation ID:
hu: Variációazonosító:

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
hu: Variáció menü sorrend (a variációk listájában való sorrendet határozza meg)

en: Variation price (required)
hu: Variáció ár (kötelező)

en: Variations
hu: Variációk

en: Vatican
hu: Vatikán

en: Version
hu: Verzió

[ctx: Version info]
en: %s is available
hu: %s elérhető

en: Very Poor
hu: Nagyon rossz

en: Via
hu: Mód:

en: Vietnam
hu: Vietnám

en: Vietnamese Dong
hu: vietnám dong

en: View
hu: Megtekintés

en: View &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; megtekintése

en: View Cart
hu: Kosár megtekintése

en: View Coupon
hu: Kupon megtekintése

en: View Coupons
hu: Kuponok megtekintése

en: View Education Partners
hu: Oktatási partnerek megtekintése

en: View Order
hu: Rendelés megtekintése

en: View Product
hu: Termék megtekintése

en: View Tax Rates
hu: Adókulcsok megtekintése

en: View Webhook
hu: Webkapocs megtekintése

en: View Webhooks
hu: Webkapcsok megtekintése

en: View WooCommerce API Docs
hu: WooCommerce API dokumentáció megtekintése

en: View WooCommerce Documentation
hu: WooCommerce dokumentáció megtekintése

en: View WooCommerce Settings
hu: WooCommerce beállítások megtekintése

en: View and manage coupons
hu: Kuponok megtekintése és kezelése

en: View and manage customers
hu: Vásárlók megtekintése és kezelése

en: View and manage orders and sales reports
hu: Rendelések és eladási jelentések megtekintése és kezelése

en: View and manage products
hu: Termékek megtekintése és kezelése

en: View coupons
hu: Kuponok megtekintése

en: View customers
hu: Vásárlók megtekintése

en: View order: %s
hu: Rendelés megtekintése: %s

en: View orders
hu: Rendelések megtekintése

en: View orders and sales reports
hu: Rendelések és eladási jelentések megtekintése

en: View other orders
hu: Vásárló többi rendelésének megtekintése

en: View products
hu: Termékek megtekintése

en: View template
hu: Sablon megtekintése

en: View/Edit
hu: Megtekintés/Szerkesztés

en: Virtual
hu: Virtuális

en: Virtual Products
hu: Virtuális termékek

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
hu: A virtuális termék nem kézzelfogható és nem szállítható.

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Visible on the product page
hu: Látható a termékoldalon

en: Visit Premium Customer Support Forum
hu: Prémium ügyféltámogatási fórum megtekintése

en: Visit Store
hu: Üzlet megtekintése

en: Visit plugin homepage
hu: Bővítmény weboldalának megtekintése

en: WC Database Version
hu: WC adatbázis verzió

en: WC Pages
hu: WC oldalak

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
hu: %s oldal szerkesztése

en: WC Transients
hu: WC tranziensek

en: WC Version
hu: WC verzió

en: WP Debug Mode
hu: WP hibakereső mód

en: WP Memory Limit
hu: WP memóriakorlát

en: WP Version
hu: WP verzió

en: Wallis and Futuna
hu: Wallis és Futuna

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
hu: Szeretnél segíteni abban, hogy a WooCommerce még jobb legyen? Engedélyezd a WooThemes számára, hogy nem szenzitív diagnosztikai adatokat és használati információkat gyűjtsön és %s kedvezményt kapsz a következő WooThemes vásárlásodból. %sTovábbi információk%s.

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information. %sFind out more%s.
hu: Szeretnénk segíteni, hogy még többet tudjon a WooCommerce? Engedélyezzükd a WooThemes-nek, hogy diagnosztikai adatokat és információkat gyűjtsön. %sBővebben...%s

en: Watch the WC 101 video walkthroughs
hu: Nézd meg a WC 101 videó útmutatókat

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
hu: Mi a Storefrontot ajánljuk, a %shivatalos%s WooCommerce sablont.

en: We were unable to process your order, please try again.
hu: A rendelés feldolgozása sikertelen volt, kérlek, próbáld újra.

en: Webhook
hu: Webkapocs

en: Webhook Actions
hu: Webkapocs műveletek

en: Webhook Data
hu: Webkapocs adatai

en: Webhook Logs
hu: Webkapocs napló

en: Webhook Settings
hu: Webkapocs beállítások

en: Webhook created on %s
hu: Webkapocs létrehozva - %s

en: Webhook created successfully.
hu: Webkapocs sikeresen létrejött.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
hu: A webkapocs kézbesítési címe egy http:// vagy https:// kezdetű, érvényes URL kell legyen

en: Webhook topic is required and must be valid
hu: A webkapocs témaköre kötelező és érvényes kell legyen

en: Webhook topic must be valid
hu: A webkapocs témaköre érvényes kell legyen

en: Webhook updated successfully.
hu: Webkapocs sikeresen frissítve.

en: Webhooks
hu: Webkapcsok

en: Weight
hu: Súly

en: Weight Unit
hu: Súly mértékegység

en: Weight in decimal form
hu: Súly tizedes formában

en: Welcome to the world of WooCommerce!
hu: Üdvözlünk a WooCommerce világában!

en: Welcome to {site_title}
hu: Üdvözöl a {site_title}

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
hu: Nyugat-Azerbajdzsán  (آذربایجان غربی)

en: West Virginia
hu: Nyugat-Virginia

en: Western Australia
hu: Nyugat-Ausztrália

en: Western Cape
hu: Nyugat-Fokföld

en: Western Sahara
hu: Nyugat-Szahara

en: Western Samoa
hu: Nyugat-Szamoa

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hu: Milyen pénznemben jelennek meg az árak a katalógusban és milyen pénznemet fogadnak el a fizetési módok.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
hu: Mekkora összeget szeretnél felszámolni helyi kézbesítésre, mellőzésre kerül ha az ingyenest választod. Hagyd üresen a kikapcsoláshoz.

en: What is PayPal?
hu: Mi is az a PayPal?

en: What version of the REST API does your site use?
hu: Milyen REST API verziót használ az oldalad?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
hu: Több kupon alkalmazásakor az első kupont a teljes árra fogja alkalmazni, a második kupont a kedvezményes árra és így tovább.

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
hu: Amikor befejezted a termék szerkesztését, nyomd meg a "Közzététel" gombot a termék üzletben való publikálásához.

en: Where is your store based?
hu: Hol található az üzleted?

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
hu: Engedélyezve van-e vagy sem a WordPress Multisite.

en: Which currency will your store use?
hu: Milyen pénznemet fogsz az üzletben használni?

en: Which unit should be used for product dimensions?
hu: Melyik mértékegységet használjuk a termékek méretéhez?

en: Which unit should be used for product weights?
hu: Melyik mértékegységet használjuk a termékek súlyához?

en: Width
hu: Szélesség

en: Width (%s)
hu: Szélesség (%s)

en: Will you be charging sales tax?
hu: Terhelni fogsz forgalmi adót?

en: Will you be shipping products?
hu: Szállítani fogsz termékeket?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
hu: WooCommerce &rsaquo; Telepítési varázsló

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field
hu: WooCommerce alkalmazásprogramozási felület. A felhasználónév mezőben egy fogyasztói kulcsot, a jelszó mezőben pedig egy fogyasztói titkot használj

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
hu: WooCommerce bővítmények/kiegészítők

en: WooCommerce Cart
hu: WooCommerce kosár

en: WooCommerce Documentation
hu: WooCommerce dokumentáció

en: WooCommerce Endpoints
hu: WooCommerce végpontok

en: WooCommerce Layered Nav
hu: WooCommerce réteges navigáció

en: WooCommerce Layered Nav Filters
hu: WooCommerce réteges navigáció szűrők

en: WooCommerce Price Filter
hu: WooCommerce árszűrő

en: WooCommerce Product Categories
hu: WooCommerce termékkategóriák

en: WooCommerce Product Search
hu: WooCommerce termékkereső

en: WooCommerce Product Tags
hu: WooCommerce termékcímkék

en: WooCommerce Products
hu: WooCommerce termékek

en: WooCommerce Recent Reviews
hu: WooCommerce legújabb értékelések

en: WooCommerce Recently Viewed
hu: WooCommerce legutóbb megtekintett

en: WooCommerce Settings
hu: WooCommerce beállítások

en: WooCommerce Status
hu: WooCommerce állapot

en: WooCommerce Support
hu: WooCommerce támogatás

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
hu: WooCommerce adókulcsok (CSV)

en: WooCommerce Top Rated Products
hu: WooCommerce legjobbra értékelt termékek

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. %2$sAdditional payment methods%3$s can be installed later and managed from the %1$scheckout settings%3$s screen.
hu: A WooCommerce online és offline fizetési módokat is támogat. Később %2$stovábbi fizetési módok%3$s telepíthetőek és kezelhetőek a %1$spénztár beállítások%3$s oldalán.

en: WooCommerce data update complete. Thank you for updating to the latest version!
hu: WooCommerce adatfrissítés elkészült. Köszönjük szépen!

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
hu: Egyes WooCommerce bővítmények ezt a kommunikációs módot használják a bővítmények frissítéseinek ellenőrzésére.

en: WooThemes Customer Support
hu: WooThemes ügyféltámogatás

en: WordPress Environment
hu: WordPress környezet

en: WordPress.org Forums
hu: WordPress.org fórum

en: WordPress.org Project
hu: WordPress.org Projekt

en: Write
hu: Írás

en: Y/m/d
hu: Y-m-d

en: Y/m/d g:i:s A
hu: Y-m-d H:i:s

en: Year
hu: Éves

en: Yemen
hu: Jemen

en: Yes
hu: igen

en: Yes, I will be charging sales tax
hu: Igen, terhelni fogok forgalmi adót

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers
hu: Igen, szállítani fogok fizikai árukat a vásárlóimnak

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
hu: Igen, a bruttó árakat fogom beírni

en: Yes, please import some starter tax rates
hu: Igen, kérlek, importáljatok néhány kiinduló adókulcsot

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
hu: Bejelentkezve, mint <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
hu: Rendelések megtekintése a fiókja felületén érhető el és itt módosítható a jelszava is: %s.

en: You can edit tax rates later from the %1$stax settings%3$s screen and read more about taxes in %2$sour documentation%3$s.
hu: Az adókulcsokat később szerkesztheted az %1$sadózási beállítások%3$s oldalon, az adókról pedig bővebb információt a %2$sdokumentációban találsz%3$s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
hu: Csak 1 %s lehet a kosárban.

en: You can optionally "tag" your products here. Tags as a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
hu: Itt opcionálisan felcímkézheted a termékeidet. A címkék segítenek a vásárlóknak, hogy könnyebben megtalálják a termékeket.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
hu: &quot;%s&quot; nem adható a kosárhoz, mert a termék elfogyott.

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
hu: Nem adhatsz hozzá még egy &quot;%s&quot; a kosaradhoz.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
hu: Ekkora mennyiségű &quot;%s&quot; nem rakható a kosárba, mivel nincs elég készleten (%s maradt).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
hu: Ezt a mennyiséget nem tudod a kosaradba tenni&mdash; %s van készleten, ebből %s a kosaradban.

en: You cannot add the same tax rate twice!
hu: Nem veheted fel kétszer ugyanazt az adókulcsot!

en: You do not have permission to create coupons
hu: Nincs jogosultságod kuponok létrehozásához

en: You do not have permission to create order notes
hu: Nincs jogosultságod rendelési megjegyzések létrehozásához

en: You do not have permission to create order refunds
hu: Nincs jogosultságod rendelési visszatérítések létrehozására

en: You do not have permission to create orders
hu: Nincs jogosultságod rendelések létrehozásához

en: You do not have permission to create product attributes
hu: Nincs jogosultságot termékattribútumok létrehozásához

en: You do not have permission to create products
hu: Nincs jogosultságod termékek létrehozásához

en: You do not have permission to create this customer
hu: Nincs jogosultságod a vásárló létrehozásához

en: You do not have permission to create webhooks
hu: Nincs jogosultságod webhookok létrehozásához

en: You do not have permission to delete product attributes
hu: Nincs jogosultságod a termékattribútumok törléséhez

en: You do not have permission to delete this %s
hu: Nincs jogosultságod a %s törléséhez

en: You do not have permission to delete this customer
hu: Nincs jogosultságod a vásárló törléséhez

en: You do not have permission to edit product attributes
hu: Nincs jogosultságot termékattribútumok szerkesztéséhez

en: You do not have permission to edit product categories
hu: Nincs jogosultság a termék kategória szerkesztéséhez

en: You do not have permission to edit this %s
hu: Nincs jogosultságod a %s szerkesztéséhez

en: You do not have permission to edit this customer
hu: Nincs jogosultságod a vásárló szerkesztéséhez

en: You do not have permission to read product attributes
hu: Nincs jogosultságod a termékattribútumok megtekintéséhez

en: You do not have permission to read product categories
hu: Nincs jogosultságod a termékkategóriák megtekintéséhez

en: You do not have permission to read the coupons count
hu: Nincs jogosultságod a kuponok számának kiolvasásához

en: You do not have permission to read the customers count
hu: Nincs jogosultságod a vásárlók számának kiolvasásához

en: You do not have permission to read the orders count
hu: Nincs jogosultságod a rendelések számának kiolvasásához

en: You do not have permission to read the products count
hu: Nincs jogosultságod a termékek számának kiolvasásához

en: You do not have permission to read the webhooks count
hu: Nincs jogosultságod a webhookok számának kiolvasásához

en: You do not have permission to read this %s
hu: Nincs jogosultságod a %s kiolvasásához

en: You do not have permission to read this customer
hu: Nincs jogosultságod a vásárló olvasásához

en: You do not have permission to read this report
hu: Nincs jogosultságod a jelentés kiolvasásához

en: You do not have permissions to access this page!
hu: Nincs jogosultságod az oldal megtekintéséhez!

en: You don't have permissions to create Webhooks!
hu: Nincs jogosultságod a webkapcsok létrehozásához!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
hu: Nincs jogosultságod a webkapcsok törléséhez!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
hu: Nincs jogosultságod a webkapcsok szerkesztéséhez!

en: You have not set up this type of address yet.
hu: Még nem állítottál be ilyen címet.

en: You have received an order from %s.
hu: %s egy új rendelést adott fel.

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
hu: %s egy új rendelést adott fel. A rendelés részletei a következők:

en: You may also like&hellip;
hu: Érdekelhetnek még&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
hu: Érdekelhet még&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
hu: A felhasználási feltételek elfogadása kötelező.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
hu: A termék értékeléséhez <a href="%s">be kell jelentkezned</a>.

en: You must be logged in to checkout.
hu: A fizetéshez be kell jelentkezned.

en: You must be logged in to download files.
hu: A fájlok letöltéséhez be kell jelentkezned.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
hu: Ennek használatát követően kézzel kell majd visszatérítened az összeget.

en: Your Rating
hu: Értékelésed

en: Your Review
hu: Véleményed

en: Your Store is Ready!
hu: Az üzleted használatra kész!

en: Your account on {site_title}
hu: {site_title} azonosítód

en: Your cart is currently empty.
hu: A kosarad jelenleg üres.

en: Your changes have been saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Your comment is awaiting approval
hu: A hozzászólásod megerősítésre vár

en: Your current password is incorrect.
hu: A jelenlegi jelszavad hibásan adtad meg.

en: Your most used product tags in cloud format.
hu: A leggyakrabban használt termékcímkék felhő formában.

en: Your order
hu: Rendelésed

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
hu: A rendelés már nem visszamondható. Kérlek, lépj kapcsolatba velünk, ha segítségre van szükséged.

en: Your order has been fully refunded
hu: A rendelésed teljes mértékben vissza lett térítve

en: Your order has been partially refunded
hu: A rendelésed részlegesen vissza lett térítve

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
hu: Rendelésed megkaptuk és jelenleg feldolgozás alatt áll. Emlékeztetőül alább láthatóak a rendelés részletei:

en: Your order is complete
hu: A rendelésed teljesítve

en: Your order is complete - download your files
hu: A rendelés teljesítve - letöltheted a fájlokat

en: Your order was cancelled.
hu: A rendelésed visszamondva.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
hu: A jelszavad automatikusan legeneráltuk: <strong>%s</strong>

en: Your password has been reset.
hu: A jelszavad visszaállításra került.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
hu: A jelszavad <strong>%s</strong>.

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
hu: A termékedhez tartoznak variációk! A termék típusának megváltoztatása előtt érdemes törölni a variációkat, ezzel elkerülve a készletjelentésekben előforduló hibákat.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
hu: A szerveren nem engedélyezett az fsockopen és a cURL - a PayPal IPN és olyan szkriptek, amik más szerverekkel kommunikálnak, nem fognak működni. Vedd fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóddal.

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentésre kerültek.

en: Your store needs a few essential %spages%s. The following will be created automatically (if they do not already exist):
hu: Az üzletedhez szükség van néhány %soldalra%s. Az alábbi oldalak automatikusan létre fognak jönni (ha még nem léteznek):

en: Your {site_title} order from {order_date}
hu: {site_title} rendelésed {order_date} keltezéssel

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
hu: {site_title} rendelésed {order_date} keltezéssel részlegesen vissza lett térítve

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
hu: {site_title} rendelésed {order_date} keltezéssel vissza lett térítve

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
hu: {site_title} rendelésed {order_date} keltezéssel teljesítve

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
hu: {site_title} rendelésed {order_date} keltezéssel teljesítve - letöltheted a fájlokat

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
hu: {order_date} keltezésű {site_title} rendelés számlája

en: ZIP
hu: Irányítószám

en: ZIP/Postcode
hu: Irányítószám

en: Zanjan (زنجان)
hu: Zandzsán (زنجان)

en: Zero size file downloaded
hu: Zéró méretű fájl letöltve

en: [Remove]
hu: [Eltávolítás]

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
hu: [{site_title}] Visszamondott rendelés ({order_number})

en: [{site_title}] Failed order ({order_number})
hu: [{site_title}] Sikertelen rendelés ({order_number})

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
hu: [{site_title}] Új vásárlói rendelés ({order_number}) - {order_date}

en: added on %1$s at %2$s
hu: Hozzáadva: %1$s %2$s

en: ago
hu: óta

en: and
hu: és

en: and was completed
hu: és teljesítésre került

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
hu[0]: %s vásárlói értékelés alapján
hu[1]: %s vásárlói értékelés alapján

[ctx: breadcrumb]
en: Home
hu: Kezdőlap

en: by %s
hu: írta %s

[ctx: by author]
en: by %s
hu: írta %s

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
hu: Szerző: %1$s

en: customer orders
hu: vásárlói rendelés

[ctx: date and time]
en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

[ctx: default-slug]
en: product
hu: termek

[ctx: default-slug]
en: shop
hu: uzlet

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
hu: számlázás

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
hu: szállítás

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
hu: %qty% találat elérhető, a navigáláshoz használd a fel és le nyilakat.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
hu: A betöltés sikertelen

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
hu: További találatok betöltése&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
hu: Nincsenek találatok

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
hu: Egy találat elérhető, nyomd meg az Enter gombot a kiválasztásához.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
hu: Kérlek, törölj %qty% karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
hu: Kérlek, törölj 1 karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
hu: Kérlek, írj be %qty% vagy több karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
hu: Kérlek, írj be 1 vagy több karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
hu: Keresés&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
hu: Csak %qty% elemet választhatsz

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
hu: Csak 1 elemet választhatsz

en: guest orders
hu: vendég rendelés

en: h
hu: ó

en: in
hu: hüvelyk

en: is a required field.
hu: mező kitöltése kötelező.

en: is invalid
hu: érvénytelen

en: is not a valid email address.
hu: érvénytelen e-mail cím.

en: is not a valid phone number.
hu: nem érvényes telefonszám.

en: is not valid. Please enter one of the following:
hu: érvénytelen. Kérlek, a következők valamelyikét írd be:

en: jS F Y
hu: Y F j.

en: key
hu: kulcs

en: keys
hu: kulcsok

en: l jS \o\f F Y, h:ia
hu: Y-m-d H:i:s

[ctx: label]
en: Search for:
hu: Keresés a következőre:

en: lbs
hu: font

[ctx: min_price]
en: From:
hu: Legolcsóbb:

en: new users
hu: új felhasználó

[ctx: number of pages]
en: of
hu: /

en: orders
hu: rendelés

en: out of %s5%s
hu: az %s5%s-ből

en: out of 5
hu: / 5

en: oz
hu: uncia

en: pay
hu: fizetés

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
hu: Kapucsengő, ajtó, stb. (nem kötelező)

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
hu: Alkalmazás az összes megfelelő tételre a kosárban

[ctx: placeholder]
en: Buy product
hu: Termék megvásárlása

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
hu: Kezdete&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
hu: Megjegyzések a rendeléssel kapcsolatban, pl. külön kérés a szállítással kapcsolatban.

[ctx: placeholder]
en: Password
hu: Jelszó

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
hu: Termék keresés&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Street address
hu: Utca

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
hu: Vége&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
hu: Korlátlan felhasználás

[ctx: placeholder]
en: Username
hu: Felhasználónév

[ctx: placeholder]
en: YYYY-MM-DD
hu: ÉÉÉÉ-HH-NN

en: plus %d other note | plus %d other notes
hu[0]: plusz %d egyéb megjegyzés
hu[1]: plusz %d egyéb megjegyzés

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Összes <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Összes <span class="count">(%s)</span>

en: product
hu: termek

en: required
hu: kötelező

en: reviewed by
hu: ellenőrizte

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
hu: Rendelés

[ctx: slug]
en: product
hu: termek

[ctx: slug]
en: product-category
hu: termekkategoria

[ctx: slug]
en: product-tag
hu: termekcimke

[ctx: slug]
en: uncategorized
hu: nem-kategorizalt

[ctx: submit button]
en: Search
hu: Keresés

en: the
hu: -

en: to
hu: -

en: to the
hu: -

en: variation added
hu: variáció hozzáadva

en: variations added
hu: variáció hozzáadva

en: verified owner
hu: megerősített tulajdonos

en: via %s
hu: - %s

en: wc_get_order should not be called before the woocommerce_init action.
hu: A woocommerce_init előtt nem található a wc_get_order

en: wc_get_product should not be called before the woocommerce_init action.
hu: A woocommerce_init előtt nem található a wc_get_product

en: webhook
hu: webkapocs

en: webhooks
hu: webkapcsok

en: wp_remote_get() failed. The WooCommerce plugin updater won't work with your server. Contact your hosting provider.
hu: A wp_remote_get() sikertelen volt. A WooCommerce bővítmény frissítő nem fog működni a szervereden. Vedd fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóddal.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider.
hu: A wp_remote_post() sikertelen volt. A PayPal IPN nem fog működni a szerveren. Vedd fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóddal.

en: — No Change —
hu: — Nincs változtatás —
